dodano: 2022-11-24 10:10:01
PCNSHPSXBOX
aktualności news Lumencraft z listopadową aktualizacją, Overwatch 2 z wydarzeniem

Lumencraft z listopadową aktualizacją, Overwatch 2 z wydarzeniem, Sword Ship z datą premiery, a Bloober przygotował wyprzedaż - Krótkie Info

Lumencraft z listopadową aktualizacją, Overwatch 2 z wydarzeniem, Sword Ship z datą premiery, a Bloober przygotował wyprzedaż - Krótkie Info
0

Lumencraft z listopadową aktualizacją, Overwatch 2 z wydarzeniem, Sword Ship z datą premiery, a Bloober przygotował wyprzedaż. Więcej w Krótkie Info!

W listopadzie Lumencraft doczekał się wprowadzenia nowej, sporej aktualizacji, przybliżającej grę 2Dynamic Games oraz Star Drifters do premiery w pierwszym kwartale 2023 roku. W późniejszym okresie ukaże się wersja na Nintendo Switch. Żyjące mapy, nowa broń, 80 osiągnięć oraz wiele pomniejszych nowości!

 

Rebel Wolves doczekało się wsparcia potężnego gracza, jakim jest chiński gigant NetEase Games, który został jednym z udziałowców niezależnego, polskiego studia.

 

W Overwatch 2 wystartuje nowe, weekendowe wydarzenie, które zapewni podwójne Punkty Doświadczenia, co odbywać się będzie przy okazji ujawnienia postaci Ramattry.

 

Zapoznaj się także z: Co szykuje PlayStation Studios w 2022 roku? - Studia Sony mają kilka ciekawych nowości na kolejne miesiące!

 

DreamWorks Dragons: Legends of the Nine Realms doczekało się opublikowania filmu zza kulis, ukazującego proces tworzenia nowej, licencjonowanej gry oraz jej ścieżki dźwiękowej.

 

Men of War II doczekało się udostępnienia nowego zwiastuna, przy okazji rozdania nagród Golden Joystick Awards 2022.

 

Rogalik Sword Ship doczekał się nowego zwiastuna oraz zapowiedzi premiery, która ma się odbyć już 5 grudnia 2022 roku.

 

Przeczytaj również: Czym jest technologia Vulkan? Czym jest Vulkan API? Co może ona dać posiadaczom kart AMD?

 

Amazon Games oraz Prime Gaming wystartowały ze specjalnymi zniżkami wynoszącymi 50% na New World oraz Lost Ark, obowiązującymi do 29 listopada.

 

Metal Hellsinger doczekało się nagrody za najlepsze udźwiękowienie podczs minionej galii Golden Joystick Awards 2022.

Oto co Elvira i Nicklas z Two Feathers mają do powiedzenia o zwycięstwie podczas Golden Joystick Awards. - Jesteśmy zachwyceni, że zostaliśmy wybrani jako zwycięzcy tej nagrody. To była czysta radość być częścią tworzenia Metal: Hellsinger z niesamowitym zespołem deweloperskim The Outsiders, którego talenty i ciężka praca stworzyły ciekawą, unikalną grę, która wiemy, że będzie kochana przez fanów przez lata. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli swój talent i umiejętności do ścieżki dźwiękowej i doświadczeń audio, a także dziękujemy wszystkim, którzy głosowali na nas, abyśmy otrzymali nagrodę w tej kategorii! -

 

Dark Envoy również pojawiło się na tym wydarzeniu, gdzie gracze mogli ujrzeć najnowszy zwiastun ukazujący rozgrywkę z gry polskiego studia Event Horizon.

 

Przeczytaj też:

 

Peaky Blinders: The King’s Ransom doczekało się nowego zwiastuna oraz zapowiedzi premiery, co ma nastąpić już 9 marca 2023 roku na goglach Oculus Quest 2 oraz PICO 4.

 

Bloober Team wystartował specjalną promocją na Czarny Piątek, dzięki czemu ostatnie gry studia zgarniemy z rabatami od 44 do 75% na wszystkich PC-towych platformach!

 

Thief Simulator VR: Greenview Street doczekało się wprowadzenia nowej aktualizacji, rozszerzającej rozgrywkę o niemalże 30 nowych rodzajów łupów oraz szereg nowiutkich przedmiotów interaktywnych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama