dodano: 2020-01-10 18:00:23
PC

LUNA The Shadow Dust z datą premiery i oficjalnym zwiastunem

Autor: agusia16
LUNA The Shadow Dust z datą premiery i oficjalnym zwiastunem
12°
0

LUNA The Shadow Dust, niezależna przygodowa gra logiczna Lantern Studio i Application Systems Heidelberg z datą premiery i oficjalnym zwiastunem.
 
LUNA The Shadow Dust to wykonana w rysunkowym, ręcznie tworzonym stylu graficznym produkcja łącząca elementy przygodowe z nastrojową rozgrywką i mnóstwem zadań logicznych. Produkcja stworzona przez chińskie Lantern Studio miała długą i trudną drogę ku debiutowi, związaną z rygorystycznymi, chińskimi przepisami. Po wielu perturbacjach tytuł ma już swoją oficjalną datę premiery, a także nowy zwiastun filmowy
 
Urokliwa Luna The Shadow Dust - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
Przygodówka zabiera graczy w nostalgiczną i pełną zagadek podróż pewnego chłopca, który wędruje do zaklętego świata, który utracił swoją równowagę. Przemierzając zagadkową wieżę, w towarzystwie stworka, którego uratował, przywraca utracone wspomnienia i nadaje krainie dawnego blasku i mocy, która stała się zapomniana. 
 
LUNA swoją premierę będzie się w połowie lutego, ale już dziś na stronie wydawcy Application Systems Heidelberg można składać zamówienie przed-premierowe, które pozwalają uzyskać 20% zniżki. Nadal dostępna jest wersja demonstracyjna, którą możecie pobrać na platformie Steam. 
 
LUNA The Shadow Dust zadebiutuje na Steam, GOG.com i Humble Bundle w wersji na PC, Mac oraz Linux 13 lutego 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama