dodano: 2019-11-23 18:05:12
PC

LUNA The Shadow Dust z datą premiery, która w lutym przyszłego roku

Autor: agusia16
LUNA The Shadow Dust z datą premiery, która w lutym przyszłego roku
0

LUNA The Shadow Dust, klasyczna przygodówka point and click, wypełniona łamigłówkami zyskała wstępną datę premiery, którą ustalona na luty 2020 roku. 
 
LUNA The Shadow Dust, ręcznie rysowana i animowana gra przygodowa "wskaż i kliknij" Application Systems Heidelberg i Lantern Studio, swoja premierę miała mieć w okolicach jesieni tego roku. Liczne perturbacje związane z rygorystycznymi przepisami w Chinach, kraju, z którego pochodzi Lantern Studio, twórcy projektu, spowodowały, że premiera gry została przesunięta o kolejne miesiące. Wczoraj deweloperzy, wraz z wydawcą ogłosili iż przygodówka LUNA The Shadow Dust zadebiutuje w lutym przyszłego roku. Dokładna data wydania LUNA The Shadows Dust podana ma być w najbliższym czasie. Zanim się to stanie, możecie sprawdzić grę w wersji demonstracyjnej, którą znajdziecie na karcie gry na Steam. 
 
Urokliwa Luna The Shadow Dust - wrażenia z wersji demonstracyjnej
 
LUNA The Shadow Dust to urokliwa, artystyczna, wypełniona niesamowitą ścieżką dźwiękową, przygodowo-logiczna gra, wykonana w prześlicznym, rysunkowym stylu graficznym, opowiadająca historię chłopca i uratowanego przez niego zwierzątka. Razem przemierzają pewną wieżę, którą przywracają do życia.
 
LUNA The Shadow Dust zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC, Mac i Linux na Steam i GOG.com. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama