dodano: 2021-04-07 23:15:01

Lust for Darkness VR będzie kolejną grą polskiego studia Iron VR!

Autor: AnoX
Lust for Darkness VR będzie kolejną grą polskiego studia Iron VR!
17°
0

Współpraca wewnątrz polska trwa nadal, czego najlepszy dowodem jest opracowanie przez Iron VR gry Lust for Darkness VR, nowego wydania horroru Movie Games.

Rodzime ekipy po raz kolejny zdecydowały się nawiązać współpracę, w ramach której Iron VR zajmie się wydaniem horrorowego hitu Movie Games w postaci Lust for Darkness.

Ceniony projekt doczekać ma się jeszcze w tym roku wypuszczenia wersji skierowanej na gogle wirtualnej rzeczywistości, stawiając na nieco inne doświadczenie.

Nim to nastanie, już teraz możemy się zapoznać z autorskim projektem Iron VR w postaci Holy Chick!, dostępnego za pośrednictwem Wczesnego Dostępu na Steam.

Zapoznaj się także z: Commandos: Origins nowy przeciek o nowym tytule serii

 

Lust for Darkness to popularny tytuł, dostępny do tej pory na PC, który odniósł znaczący sukces i został wysoko oceniony przez krytyków. Przeniesienie gry do wirtualnej rzeczywistości to dla nas duże wyzwanie. Aktualnie prowadzimy zaawansowane działania w zakresie technicznego dostosowania gry do wymagań wirtualnej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że efekty finalne naszej pracy zostaną dobrze odebrane i produkcja zyska nową rzeszę fanów – mówi Karolina Koszuta, prezes zarządu Iron VR. –  Lust for Darkness wyróżnia się wyjątkową oprawą wizualną, inspirowaną dziełami wybitnych artystów: Lovecrafta, Gigera i Zdzisława Beksińskiego. Uzupełnieniem dla obrazu jest oryginalna kompozycja dźwiękowa Draco Nared – dodaje Karolina Koszuta.

Holy Chick! to propozycja dla wszystkich miłośników łamigłówek i zagadek. Gracz wkracza do post-apokaliptycznego świata, który zamieszkują monstrualne kurczaki. Prawidłowe rozwiązanie zadań umożliwi mu przejście do kolejnego etapu rozgrywki, której celem jest podróż na Księżyc. W projekcie przewidziane jest otwarte zakończenie z fabularną zapowiedzią możliwości kolejnej części gry/sequela. – komentuje Karolina Koszuta. – Dostosowanie tytułów do wirtualnej rzeczywistości to odpowiedź na rozwój świata nowych technologii, który zyskuje coraz więcej zwolenników. Rozgrywka w takiej formie to jeszcze więcej realnych emocji i dobrej zabawy – dodaje.

 

Lust for Darkness VR ma się ukazać jeszcze w 2021 roku na komputerach osobistych (gogle VR).

Iron VR planuje debiut na NewConnect jeszcze w 2021 roku. Głównym akcjonariuszem studia jest planująca przejście z NewConnect na Giełdę Papierów Wartościowych, spółka Carbon Studio.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama