dodano: 2020-12-01 23:50:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Magia Holo-świąt to zupełnie nowe wydarzenie, które jest już dostępne w Apex Legends! Co przygotowało tym razem Respawn i EA?

Autor: AnoX
22°
0
Magia Holo-świąt to zupełnie nowe wydarzenie, które jest już dostępne w Apex Legends! Co przygotowało tym razem Respawn i EA?
Nowe wydarzenie dotarło do Apex Legends! Magia Holo-świąt wprowadza do rozgrywki nową oraz nową/starą zawartość z wieloma atrakcjami. Co przygotowano?
 
Respawn Entertainment oraz Electronic Arts ogłosił oraz jednocześnie wypuściły nowe wydarzenie w swojej grze Battle Royale, otwierającej się na zupełnie nowe wyzwania, za sprawą Magii Holo-świąt 2020!
 
 
Najnowsza propozycja ma zagwarantować graczom do 4 stycznia 2020 roku zupełnie nową porcję atrakcji oraz wyzwań, za sprawą których będziemy mogli liczyć na nową porcję zawartości, ale nie zabraknie także pojawi się powrót.
 
Rozpocznijmy od ostatniego, czyli od pojawienia się ponownie Zimnego Ekspresu, pościgu na Skraj Świata z wieloma atrakcjami, obecnością pociągu, stacji w tym nowej Wykolejnicy oraz postawienie na znacznie niższy czas respawnu.
 
Ponadto liczyć możemy także na nagrody serwowane do 4 stycznia 2020 roku, na czele z prezentującą się zjawiskowo skórce Zero Absolutne dla Horizon. Do tego dochodzą także wyprzedaże, które zapewnią nam możliwość tańszego zdobycia wielu skinów, w tym także tych limitowanych.
 
Apex Legends miało premierę 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 
 
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80