logo lubiegrac.pl

Mandalorian: 3 Sezon - 4 odcinek, co się wydarzy w następnym epizodzie? Kiedy nastąpi premiera?

aktualności newsy filmowe Mandalorian: 3 Sezon - 4 odcinek, co się wydarzy w następnym epizodzie? Kiedy nastąpi premiera?
Mandalorian: 3 Sezon - 4 odcinek, co się wydarzy w następnym epizodzie? Kiedy nastąpi premiera?4 odcinek Mandalorian nadciąga, a wraz z nim serial doczeka się kolejnych intrygujących wątków oraz niespodzianek. Relacje głównego bohatera oraz Bo Katan jeszcze bardziej się wzmocnią, a ich współpraca staje się jeszcze efektowniejsza na wielu poziomach. Do czego dojdzie w 4 epizodzie serialu Mandalorian?

Mandalorian odc. 4 - streszczenie, opis

W ostatni epizodzie ujrzeć mogliśmy, jak wiele osób w niepewnych czasach stara się utrzymywać pomiędzy różnymi stronnictwami, zawsze zachowując sobie dodatkową ścieżkę. W tej płynnej esencji czekają widzów liczne zaskoczenia w ramach całego trzeciego sezonu Mandaloriana.

Wiele wskazuje na to, że już wkrótce w serialu jednak oficjalnie dojdzie do powrotu Wielkiego Admirała Thrawna. Coraz mocniej jest on sugerowany, a postawienie go jako głównego przeciwnika, z jego wielkim umysłem strategicznym mogłoby zapewnić szereg efektownych epizodów także w ramach kolejnej serii.

Pen Pershing stał się jedną z najważniejszych postaci minionego 3 odcinka, skupionego wokół tematyki klonowania oraz możliwych konsekwencji, jakie dla całej serii mogą wygenerować jego zabawy genami. Pytani jednak brzmi, co w rzeczywistości stanie się z jego geniuszem naukowym.

Ponowne spotkanie mandalorianów zwiastuje, że Bo Katan w końcu odnalazła nową rodzinę, dobrze odnajdują się w towarzystwie Din Djarin, wprowadzającą ją w tradycje działania ich formacji.

Zapoznaj się też z: Serial The Last of Us pozostanie z widzami aż do marca, a czego się możemy spodziewać dalej?

Mandalorian odc 4 - data premiery odcinka

Nadchodzący 4 odcinek serii Mandalorian ukaże się już 15 marca 2023 r. na Disney+.

Mandalorian odc 5 - kiedy zadebiutuje następny odcinek?

Kolejny 5 epizod zadebiutuje tydzień później, 22 marca bieżącego roku, również na Disney+.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Autor: Tamer Adas

Komentarze [0]:
Copyright © 2023 lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

SocialMedia