dodano: 2020-11-25 18:00:01
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Martha Is Dead na świeżutkim zwiastunie filmowym ze wstępną datą premiery. Poznajcie smutną i przerażającą opowieść o stracie

Martha Is Dead na świeżutkim zwiastunie filmowym ze wstępną datą premiery. Poznajcie smutną i przerażającą opowieść o stracie
0

Martha Is Dead, LKA i Wired Productions na świeżutkim zwiastunie filmowym ze wstępną datą premiery. Poznajcie smutną i przerażającą opowieść o stracie. 
 
Martha Is Dead to kolejny przygodowy horror, dzieło studia LKA, w portfolio Wired Productions. Gra została zaprezentowana właśnie na nowym zwiastunie, który informuje także o wstępnej dacie premiery, przewidzianej na rok 2021Martha is Dead : Remembrance, bo tak zatytułowany został zwiastun, został objęty ograniczeniem wiekowym. Jest zatem do obejrzenia jedynie bezpośrednio na kanale YouTube.
 
Przeczytaj również: Horror Martha Is Dead zaprezentowany na nowym filmowym zwiastunie. Jest i wstępna, przyszłoroczna data premiery
 
Martha Is Dead to kolejne mroczne, nastawione nie tylko na przerażanie, ale przede wszystkim na traumatyczną, smutna opowieść, dzieło studia LKA, które zasłynęło bardzo dobrze przyjętym The Town of Light, opowiadającym o przerażającej rzeczywistości zakładu psychiatrycznego, historii zaczerpniętej z prawdziwych wydarzeń. 
 
Martha Is Dead do zgoła inna opowieść, która także opowiada o traumie, ale skupia się przede wszystkim na makabrycznym morderstwie. Fabuła przenosi graczy do malowniczej Toskanii roku 1944, szarpanej makabrą wojenną i niestety innymi, równie dramatycznymi wydarzeniami. W toskańskiej wiosce na brzegu jeziora pewnego dnia zostaje znalezione zmasakrowane ciało młodej kobiety o imieniu Martha. Jej siostra bliźniaczka musi teraz radzić sobie nie tylko ze stratą, z bólem i wstrząsającym obrazem, po śmierci swojej siostry, ale i coraz silniej wpływem wojennym. 
 
Gra wykonana jest w urokliwej graficznie formie, z pełnym angielskim dubbingiem i jest jednocześnie tytułem przeznaczonym dla dorosłych graczy, posiadającym treści nie odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych.  
 
Martha Is Dead dostępna będzie w roku 2021 na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X.
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama