dodano: 2017-07-09 16:11:01
PCPS4PS4 PROSTRXBOX

Metro: Exodus mogło przezwyciężyć 4A Games?

Autor: AnoX
Metro: Exodus mogło przezwyciężyć 4A Games?
11°
2

Metro: Exodus zapowiedziane w trakcie tegorocznych targów E3 2017 zachwyciło wielu graczy, jednakże taki efekt był naprawdę ciężki do osiągnięcia.
 
Jak się okazuje gra przez długi czas zdawała się 4A Games niemożliwa do wykonania ze względu na skalę nowej odsłony oraz wielkie ambicje nie tylko twórców, ale także Dimitrija Głuchowskiego mocno związanego z każdym dziełem związanych z jego uniwersum.
 
Co ciekawe to właśnie sam autor bardzo często motywował deweloperów oraz pozwalał im się wznieść na nowy poziom, dzięki czemu nowa odsłona ma być znakomita i umożliwi nam doznanie jeszcze lepszych wrażeń z przebywania w postapokaliptycznej Rosji.
 
Czekacie na nową odsłonę Metro? Jak nastawiacie się na Exodus, które umożliwia nam eksplorację wchodzącą ponad świat Moskiewskiego metra? Dajcie nam znać w komentarzach!
 
Metro: Exodus ma ukazać się w 2018 roku na PC, PS4 oraz XONE.
 

Komentarze (2):
avatar Mariusz
dodano: 2017-07-16 21:41:27

Z niecierpliwością oczekuję na nowe metro lecz powyższy trailer napawa mnie mieszanymi uczuciami gdyż wizualnie robi wrażenie i wylewa się z niego klimat postapo lecz jest też nieprawdopodobnie oskryptowany i budzi to moje pytanie czy aby cała gra taka nie będzie. Trzymam kciuki by nowe metro pozamiatało.

avatar TOM3K
dodano: 2017-07-09 23:35:35

Kiedyś zagrywałem się w STALKERA a poprzedni tytuł Metro czeka na mnie z niecierpliwością... może ze względu na szacunek i sentyment do wspomnianej przeze mnie na początku gry nie ruszyłem tego tytułu... nie wiem... ale jedno jest pewne... tematyka postapo zawsze była i będzie epicka. I tutaj zapowiada się nieprzeciętnie epicko... będzie dym czuję to :)

Reklama
Reklama