dodano: 2019-11-11 13:25:11
PCPS4PS4 PROXBOX

Mikrotransakcje w Diablo IV - Jak będą wyglądać i czego dotyczą?

Autor: AnoX
Mikrotransakcje w Diablo IV - Jak będą wyglądać i czego dotyczą?
19°
1

Diablo IV od Blizzard Entertainment doczekał się kolejnego wycieku informacji, który tym razem dotyczy mikrotransakcji, ich implementacji i specyfiki.
 
Niedawno w sieci pojawiła się spora ilość informacji dotyczących rozgrywki i jej elementów składowych, tymczasem dotarły do nas informacje dotyczące tego jak może wyglądać kwestia mikrotransakcji.
 
Informacje pojawiające się w Internecie wskazują, że mamy się spodziewać mikrotransakcji związanych ze skórkami i ich elementami skierowanymi zarówno do naszych postaci, jak również do naszych dzielnych zwierzęcych towarzyszy, na których przemierzać będziemy odleglejsze etapy.
 
Zgodnie z tymi zapewnieniami system nie będzie w żadnej sposób związany z samą zabawą, zatem kierunek wyznaczony przez Overwatch będzie kontynuowany.
Nie znane są wciąż nam szczegóły dotyczące tego jak szczegółowo całość będzie się prezentować, ani nawet tego czy przypadkiem nikt nie wpadnie jeszcze na pomysł dodania skrzynek z hazardowymi atrakcjami losowanymi z puli.
 
PlayStation 5 mogło obsługiwać gry z... cartridge'a!
 
[Komentarz redaktora] Prawdę powiedziawszy jest to o wiele lepszy system niż ten w Diablo III, gdzie stworzono wielki market z czasem przekształcający się w wielki biznes odbierający całości formuły jakiekolwiek elementy zabawy, zmieniając się w nowy sposób zarabiania lub chociażby uzupełniania swojego domowego budżetu.
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

źródło: gamespot.com

Komentarze (1):
avatar redaktor
dodano: 2019-11-11 14:37:21

Ja mam tylko nadzieje że nie będą tam biegać jacyś przebierańce z okazji jakiś głupi komercyjnych świąt i klimat gry będzie zachowany bo to mnie bardzo irytuje w tych płatnych screenach.

Reklama
Reklama