dodano: 2019-09-09 19:05:07
PC

Minotaur zadebiutował we wczesnym dostępie na Steam i GOG.com

Autor: agusia16
Minotaur zadebiutował we wczesnym dostępie na Steam i GOG.com
0

Minotaur, visual novel w klimatach science - fiction, stworzona przez niezależne studio U7 committee trafiła do sprzedaży we wczesnym dostępie. Gra dostępna zarówno na Steam, jak i GOG.com. 
 
Minotaur, gra skupiająca się na opowieści i narracji rozgrywającej się w uniwersum science - fiction, stworzona przez niewielkie studio U7 committee, z pewnym opóźnieniem zadebiutowała na rynku gier w systemie wczesnego dostępu, który jak wiecie pozwala dalej ją rozbudowywać i ulepszać, jednocześnie udostępniając ją graczom.
 
Minotaur, narracyjne visual novel we wczesnym dostępie już w marcu
 
Gra, jak wspominaliśmy we wcześniejszym wpisie miała mieć swój debiut w marcu. Zadebiutowała jednak 6 września trafiając zarówno na dwie największe platformy sprzedażowe jakimi są Steam i GOG.com. Grę znajdziecie także na Game Jolt. 
 
Historia w Minotaur, który zadebiutował najpierw w kampanii na Kickstarterze, inspirowana jest Zero Escape i Danganronpa, różnymi wizualnymi powieściami i old-schoolowymi produkcjami typu point-and-click LucasArts, Sierry i przenosi graczy do świata nauki. Poznajemy w nim historie wielu osób, które muszą wydostać się z pułapki w jakiej się, jak się okazuje, znaleźli. Muszą poznać przyczyny oraz odnaleźć osobę, która przyczyniła się do ich obecnego stanu. Ich decyzje mają jednak bardzo duży wpływ na to, co się w między czasie wydarzy. 
 
Gra jest dostępna we wczesnym dostępie na Steam oraz GOG.com w cenie obniżonej o 10%. Można także w dalszym ciągu przetestować grę w wersji demonstracyjnej
 
Gra Minotaur dostępna jest jest w wersji na PC oraz Mac. 
 
Kup grę na GOG.com
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama