dodano: 2021-02-21 18:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Minute of Islands, przygodowa gra logiczna z elementami platformowymi zadebiutuje na Steam i GOG.com w marcu

Minute of Islands, przygodowa gra logiczna z elementami platformowymi zadebiutuje na Steam i GOG.com w marcu
16°
0

Minute of Islands, przygodowa gra logiczna z elementami platformowymi Studio Fizbin zadebiutuje na platformach Steam oraz GOG.com w marcu. Nowy zwiastun! 

Minute of Islands, kolejna produkcja od twórców serii The Inner World, tym razem łącząca elementy przygodowe, logiczne i platformowe, ma już swoją datę premiery. Możemy także oglądać jej nowy filmowy zwiastun. 

Czytaj również: Minute of Island studia Fizbin i Mixtvision zaprezentowane na nowym filmowym zwiastunie

Minute of Islands to tym razem nie do końca klasyczna gra przygodowa, o której mieliśmy okazję już Wam wspominać. Projekt  Studio Fizbin, dewelopera, który ma na swoim koncie The Inner world oraz The Inner World - The Last Wind Monk, w kolejnej wykonanej w rysunkowej wersji, kolorowej produkcji, zabiera graczy w nieco inną podróż.

Jest ona mieszaniną gatunkową, gdyż łączy zarówno przygodówkę, jaki elementy platformowe i sporo zagadek, jak w klasycznej grze logicznej. Tym razem bohaterką opowieści jest postać żeńska.

Wcielamy się w dziewczynę o krótkim imieniu Mo, która wraz z rodzicami mieszka na archipelagu pasterskim. Mo jest zdolną bohaterką, umiejącą majsterkować. Jej domem jest miejsce, które niegdyś zamieszkiwali giganci. Starożytna ich cywilizacja pozostawiła po sobie zapomniane, pozostawione teraz samotnie i niszczejące maszyny. Problem w tym, że muszą one być ciągle utrzymywane w ruchu, inaczej kraina przestanie istnieć, zacznie się rozpadać. Przywróceniem ich działania, zajmie się właśnie Mo. Będzie najpierw musiała znaleźć ukryte silniki. 

Pomoże jej w tym urządzenia zwane Omni Switch, mierząc się z zagadkami środowiskowymi, poznając tajemniczą prawdę skrywaną w tej narracyjnej, poetyckiej grze. 

Premiera gry w wersji na PC oraz Mac na Steam oraz GOG.com, 18 marca 2021 roku. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Komentarze (0):
Reklama
Reklama