dodano: 2020-08-18 23:45:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Mortal Shell dziś zadebiutowało, zgarniając sporo bardzo dobrych ocen! To kolejny niezły Soulslike!

Autor: AnoX
Mortal Shell dziś zadebiutowało, zgarniając sporo bardzo dobrych ocen! To kolejny niezły Soulslike!
22°
0

Mortal Shell dzisiaj zalicza swój debiut, oferując graczom świetną animację oraz sporą porcję efektownego, Soulslike'owego charakteru i rozgrywki.
 
Cold Symmetry i Playstack mogą dziś świętować, ponieważ ich wspólny projekt zalicza premierę zgarniając wiele, dobrych i bardzo dobrych ocen, kształtujących się w średnią 76/100 oraz poziomu poleceń wynoszącym 58% (za opencritic).
 
Przeczytaj takżeGracze w DOOM Eternal zmiażdżyli aż 12 miliardów demonów! Aż 2,9 z nich to zabójstwa chwały!
 
Niezależne studio ostatecznie może się delektować świetnym poziomem zabawy, która pomimo niedogodności wciąż oferuje sporo udanej i satysfakcjonującej zabawy. W znanym gatunku zapoczątkowanym na dobre przez From Software oraz ich Demon's Souls, które doczeka się z resztą remake'u.
 
Przy okazji debiutu MS zdecydowano się opublikować zwiastun The Birth of Solomon opracowany przez Alessandro Paccianiego, znanego ze zwiastunów PUBG oraz... konkurencji w postaci Dark Souls 2.
 
Fani gatunku mogą cieszyć się z nowego, dobrego tytułu, który umili fanom czas przed premierą kolejnych hitów na czele z Elden Ring, który wciąż owiany jest gigantyczną porcją tajemnicy.
 
Mortal Shell ma się ukazać w 18 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 oraz Xbox One.
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Mortal Shell,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama