dodano: 2019-08-23 21:30:06

MSI MPG SEKIRA 500G i 500X: Nowe obudowy z ciekawymi rozwiązaniami

Autor: AnoX
MSI MPG SEKIRA 500G i 500X: Nowe obudowy z ciekawymi rozwiązaniami
14°
0

MPG SEKIRA 500G i 500X to dwie zupełnie nowe obudowy, które mogą się pochwalić kilkoma przydatnymi rozwiązaniami. Co dokładnie zaoferuje nam te modele?
 
MSI zaprezentowało zupełnie nowe obudowy stylizowane na topór jakim miał się posługiwać Perun, słowiański bóg. To właśnie ta legenda służyła za inspirację dla sprzętu zaprojektowanego do zoptymalizowania przepływu powietrza oraz optymalizacji chłodzenia cieczą.
 
MSI MPG SEKIRA 500G to sprzęt umożliwiający zamontowanie płyt głównych w rozmiarze nawet EATX, której zaletami są wysuwany wspornik do montowania chłodnicy systemu chłodzenia, panel przedni ze złączami, w tym z USB 3.2 Gen 2 Type-C. Do tego dochodzi również szkło hartowane, które można szybko zdemontować bez narzędzi.
 
W ramach zestawu liczyć możemy także na 2 wentylatory 200 mm, które pozwolą nam jeszcze skuteczniej zadbać o odpowiedni przepływ powietrza i dobrą temperaturę wewnątrz.
 
Za MSI MPG SEKIRA 500G przyjdzie nam zapłacić 889 złotych
 
Dziś startują testy Call of Duty Modern Warfare 2v2 i pokazo RTX
 
 
6f0ab538-d67b-41f9-bdff-72e87794a1de
 
Drugą nowością jest MSI MPG SEKIRA 500X, czyli model Mid-Tower również radzący sobie z EATX. W tym wypadku z przodu otrzymujemy USB 3.2 Gen 2 Type-C, a po bokach znalazło się miejsce na hartowane szkło. Producent postawił także i tutaj na wspomniany wspornik, szczotkowa aluminium i stal.
 
Za podświetlenie odpowiadać będzie technologia synchronizacyjna MSI Mystic Light SYNC, posiadająca otwarte SDK zapewniającą możliwości zmiany lub lepszego zgrania światła w innych podzespołach. Istnieje możliwość obsługi ARGB, zapewniona koncentratorem ARGB LED. W przypadku karty potrzebować będziemy specjalnego kabla do złącza PCI-E, tzw. riser cable (do nabycia osobno).
 
Zestaw uzupełniony został o aż pięć wentylatorów, które pozwolą nam zadbać o odpowiedni przepływ powietrza wewnątrz. ARGB LED
 
Sugerowana cena MSI MPG SEKIRA 500X wynosi 989 złotych

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama