dodano: 2021-10-12 20:00:01
PC

Murderous Muses, tajemnicza gra z przygodowego gatunku Full Motion Video na zwiastunie

Murderous Muses, tajemnicza gra z przygodowego gatunku Full Motion Video na zwiastunie
11°
0

Murderous Muses, tajemnicza gra z przygodowego gatunku Full Motion Video, stworzona przez studio D'Avekki Studios Ltd, zaprezentowana na zwiastunie. 

D'Avekki Studios Ltd, odpowiedzialne za tytuły stworzone w technice Full Motion Video, takie jak: The Shapeshifting Detective, The Infectious Madness of Doctor Dekker czy Dark Nights with Poe and Munro, przygotowuje dla graczy kolejny tytuł w takim właśnie stylu. Gra nosi tytuł Murderous Muses i jest mroczną i tajemniczą przygodówką, której akcja rozgrywa się w pewnej galerii obrazów. 

Murderous Muses to historia, która rozgrywa się w rok po zamordowaniu  kontrowersyjnego artysty Mordechaja Greya. Wtedy to otwarta zostaje otwarta wystawa, na której swoje miejsce ma sześć obrazów, najbardziej znanych portretów, jego autorstwa. Każda z postaci przedstawionych na obrazach, jest potencjalnym podejrzanym w sprawie jego morderstwa. Przejmując kontrolę nad strażnikiem na nocnej zmianie, wędrujemy po galerii po zmroku próbując rozwikłać zagadkę dotyczącą jego śmierci. Wędrując i rozwiązując zagadki, będziemy używać Oczu Mordechaja, aby ożywić portrety, przywrócić przeszłość i znaleźć zabójcę.

Przeczytaj również: Dark Nights with Poe and Munro, data premiery i oficjalny zwiastun

Gra oferuje proceduralnie zmieniające się lokacje, nieoczekiwanie zmieniającą się akcję, mierzenie się z licznymi zagadkami i możliwość odblokowania sekretnych lokacji. Gracz będzie używał dedukcji, by rozwiązać zagadkę mordu. 

Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na platformie Steam, w wersji na komputery osobiste PC. 

Karta gry na Steam


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje