dodano: 2019-09-17 18:00:07
PCPS4PS4 PRO

Mutazione, zmutowana, niezależna przygodowa telenowela z datą premiery

Autor: agusia16
Mutazione, zmutowana, niezależna przygodowa telenowela z datą premiery
10°
0

Mutazione, zmutowana, niezależna przygodowa telenowela, stworzona przez studio Die Gute Fabrik, zadebiutuje na Steam oraz PlayStation 4 już 19 września.
 
Już za kilka dni swoją premierę będzie mieć kolejna niewielka, niezależna przygodówka, stworzona przez Die Gute Fabrik, która zabierze graczy w narracyjną, pastelową podróż po świecie mutantów i nadprzyrodzonych sił. Gra zadebiutuje zarówno na Steam w wersji na komputery osobiste PC oraz na PS4.
 
Allogloom, prześliczna przygodówka inspirowana sztuką secesyjną
 
Mutazione to gra przygodowa, w której  odkrywamy dramat osobisty, który jest tak samo ważny jak przygoda na pewnej bardzo wyjątkowej wyspie, zamieszkałej przez równie wyjątkowe postaci. W grze przejmujemy kontrolę nad 15-letnią Kai, która podróżuje do dziwnej i tajemniczej społeczności Mutazione, by tam opiekować się chorym dziadkiem, Nonno.
 
Miejsce to jest jak wspomniałam bardzo wyjątkowe. Ponad 100 lat temu meteoryt, zwany „Księżycowym Smokiem” uderzył w tropikalny ośrodek wypoczynkowy, zabijając większą część mieszkańców. Przeżyła tylko nieliczna grupa, która z czasem zaczęła wykazywać dziwne mutacje. Nikt nie umiał im pomóc, misje wysyłane na ratunek wycofywały się, więc ci co zostali  założyli małą i odizolowaną społeczność Mutazione.
 
Kai, nad którą kontrolę przejmujemy, ma zamiar pomóc swojemu umierającemu dziadkowi, ale ten ma jednak zupełnie inne plany wobec swojej wnuczki. Okazuje się bowiem, że miejsce, w którym dziewczyna będzie żyć, tworząc ogrody, uczestnicząc w grillowaniach, nocnych śpiewach czy wycieczkach łodziom, skrywa drugą, bardziej mroczną stronę. Pod powierzchnią przyjaznej społeczności kryją się tajemnice i zdrady, a przerażająca, skrzydlata postać, pojawiająca się w snach Kaia, nie daje spokoju. 
 
- Mutazione to oparta na postaci gra o społeczności. Chodzi o to, jak żyjemy razem; jak światło i ciemność istnieją w każdym z nas, i jak każde nasze działanie tworzy fale, które mogą trwać przez pokolenia… Ma też trochę żartów i innych rzeczy! - powiedziała Hannah Nicklin, nowo mianowana dyrektor generalna Die Gute Fabrik. - To był zaszczyt odebrać scenariusz i projekt narracji gry, i mam nadzieję, że czujesz, że tak jak ja, znaleźliśmy tutaj coś wyjątkowego: żywą i wciągającą historię o tym, co to znaczy żyć razem. -
 
Mutazione zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC - Steam oraz na konsolach PlayStation 4 oraz Pro 19 września 2019 roku. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Komentarze (0):
Reklama
Reklama