dodano: 2019-01-10 10:05:02

MYHA: Return to the Lost Island zadebiutuje już w marcu

Autor: agusia16
MYHA: Return to the Lost Island zadebiutuje już w marcu
0

MYHA: Return to the Lost Island, remake przygodowo - logicznej MYTHA, wypełnionej łamigłówkami zadebiutuje na rynku gier już za około dwa miesiące. 
 
Tych, którym tęskno do gier w klimacie Obduction lub The Witnes ucieszy zapewne informacja o rychłej już premierze RealMYHA, a właściwie Myha: Return to the Lost Island, studia The Icehouse, kolejnej gry z serii The Black Cube, w którą można grać bez znajomości poprzednich produkcji, a która jest remakem MYHA, darmowej pierwszoosobowej przygodówki 2D, stworzonej przez Simona Mesnarda podczas Myst Game Jam ze stycznia 2016 roku, przez zaledwie 10 dni.
 
Obduction - recenzja
 
Już w marcu gra powróci, w ulepszonej i bardziej dopracowanej formie, w pełnym 3D, dzięki współpracy z  Denisem Martinem, autorem darmowej przygodówki RoonSehv
 
W tej osadzonej w świecie science - fiction, logicznej grze przygodowej istotą są Kostki, tajemnicza i zaawansowana technologia, która jest tworem Anterranów, obcej cywilizacji, której już dawno nie ma. Kostki jednak pozostały wchodząc w interakcje z ludźmi w różnych momentach jej historii, oferują nowe moce i odmienne technologie, ale tak naprawdę ludzkość dalej dogłębnie je nie odkryła. 
 
W odświeżonej wersji MYHAMyha: Return to the Lost Island, przenosimy się na pewna wyspę, którą systematycznie i bardzo dokładnie zbadamy, mierząc się nie tylko z tajemnicą, ale i licznymi zagadkami logicznymi. 
 
Obduction - poradnik
 
CSE (planeta Terra's Space Agency) otrzymała sygnał o niebezpieczeństwie, prosto z odległego Księżyca. W celu zbadania tej niepokojącej informacji, wysyła kosmonautę, który docierając na miejsce nie znajduje żadnego sygnalizatora niebezpieczeństwa, co dziwniejsze nikogo nie ma w pobliżu, z wyjątkiem tajemniczego Czarnego Sześcianu. Zaciekawiony podnosi go i w nieznany mu sposób zostaje nagle teleportowany do odległego świata, na wyspę, na księżycu o nazwie Myha.
 
Gra, która miała swój początek na Kickstarterze, gdzie przeszła zakończoną sukcesem kampanię finansową będzie dostępna w języku angielskim oraz francuskim i zapewne, jak zapewnia twórcą, dzięki pomyślnej kampanii, także w innych językach. 
 
Nowa MYHA to:
 
  • Świat Myhy całkowicie odtworzony w Unreal Engine 4!
  • Bardziej realistyczna grafika, nowe tekstury, dynamiczne oświetlenie, cykle dzienne i nocne ...
  • Zaktualizowano oryginalne łamigłówki + wszystkie nowe układanki
  • Wydłużony czas gry
  • Nowa oryginalna ścieżka dźwiękowa skomponowana na tę okazję przez Oliviera Maureya (RoonSehv)
  • Wersja na PC, bez zabezpieczeń DRM

Gra zadebiutuje w wersji na komputery osobiste PC w marcu tego roku.

Myha: Return to the Lost Island - Kickstarter

Strona gry na IndieDB

MYHA - pobierz darmową wersję


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):