dodano: 2020-11-06 20:05:01
PC

Dziś premiera klasycznej przygodówki o ciekawej życia, rezolutnej dinozaurzycy. Na Steam zadebiutowała Zniw Adventure

Dziś premiera klasycznej przygodówki o ciekawej życia, rezolutnej dinozaurzycy. Na Steam zadebiutowała Zniw Adventure
12°
0

Dziś premiera klasycznej przygodówki o ciekawej życie, rezolutnej dinozaurzycy. Na Steam zadebiutowała Zniw Adventure, gra niezależnego Azure Mountain. 
 
Na Steam zadebiutowała kolejna polska przygodówka w klasycznej formie "wskaż i kliknij", w rysunkowym stylu graficznym, autorstwa niezależnego studia Azure Mountain o tytule Zniw Adventure
  
Przeczytaj również: Zniw Adventure, klasyczna przygodówka o przeuroczej dinozaurzycy, gra autorstwa studia Azure Mountain ma wstępną datę premiery
 
Zniw Adventure  to ręcznie malowana, ręcznie tworzona, niezwykle kolorowa i klasyczna przygodówka, dzieło niezależnych twórców Karoliny "Twarda" Twardosz i Łukasza "Crash" Mikołajczyka, zespołu znanego jako studio Azure Mountain. Gra oferuje klasyczną rozgrywkę w znanym, staroszkolnym stylu, rysowaną grafikę, tradycyjne zagadki nastawione na przedmioty i encyklopedię, opisująca prehistoryczne stworzenia, przedmioty czy miejsca.
 
W grze, o której mieliśmy okazję już wspominać, przenosimy się bowiem w świat dinozaurów, których znajdziemy w owej przygodówce ponad dwadzieścia. Historia rozgrywa się w prehistorycznej wiosce Wajapulki, w którym żyje Zniw, młoda dinozaurzyca. Pewnego dnia, w poszukiwaniu idealnego prezentu dla swojej mamy, oddala się za bardzo od swojego rodzinnego domu i wioski, w której mieszka. Próbując wrócić do domu, zupełnie niechcący wplątuje się w pewną aferę, jaka wybucha w sąsiedniej wiosce. 
 
Zniw Adventure to gra przeznaczona dla całej rodziny, bowiem oprócz tego, że jest wykonana w ładnym stylu graficznym 2D, pozwala poznać więcej na temat prehistorycznych gadów i nie znajdziemy w niej przemocy.  
 
Gra dostępna jest w dystrybucji cyfrowej na Steam w wersji na PC oraz Linux. 
 
Kup grę na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama