dodano: 2021-05-02 22:00:01

Nadir na Kickstarterze! Shockwork Games poszukuje środków na swojego mrocznego, karcianego roguelike'a

Autor: AnoX
Nadir na Kickstarterze! Shockwork Games poszukuje środków na swojego mrocznego, karcianego roguelike'a
16°
0

Nadir na Kickstarterze oficjalnie zagościł w miniony czwartek, przeprowadzając poszukiwania środków na dokończenie roguelike'a z taliami i jRPG-owym charakterem. Co szykuje dla graczy tym razem Shockwork Games?

Nasi rodacy ze studia Shockwork Games w miniony czwartek rozpoczęli swoją kolejną przygodę z platformą Kickstarter. Ich najnowszy projekt Nadir poszukuje wsparcia społeczności do dokończenia swojego tytułu.

Podstawowy cel to 30 tysięcy euro, za sprawą którego możliwe będzie spokojne opracowanie gry czerpiącej garściami z Boskiej Komedii Dante Alighieri'ego. Dostępny jest póki co odległy próg 40 tysięcy z dodatkowymi przedmiotami oraz czarami.

Podstawowe nagrody otrzymamy już za wydatek 18 euro, za który otrzymamy dedykowane informacje, pakiet dodatków oraz cyfrową kopię gry na Steam lub GOG. W tym wypadku mówimy o wersji na komputery, wydania na konsole dostępne są od 20 euro. Nie brakuje możliwości dodania kopii dla przyjaciela (15 lub 17 euro). za 10 euro (bez dostawy!) uzyskać możemy także pudełko.

Najwyższy obecnie punkt wsparcia 200 euro - The Sin (pol. grzech) dostarcza dedykowane informacje, pakiet dodatków, cyfrową kopię gry, wyróżnienie w formie roli na Discordzie gry, cyfrowy artbook i ścieżkę dźwiękową, dostęp do przedpremierowych buildów (tylko na Steam), zestaw kart do tarota stylizowaną na grafiki z gry, fizyczny Artbook oraz steelbook.

Nadir zagości na komputerach osobistych w trzecim kwartale 2021 roku. Tytuł trafi także na PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.

Kampania na Kickstarterze

Shockwork Games S.A. notowane jest na NewConnect.


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama