dodano: 2020-05-23 18:00:02
PC

Przygodówka NAIRI: Rising Tide - Prologue, wersja demonstracyjna już na Steam

Autor: agusia16
Przygodówka NAIRI: Rising Tide - Prologue, wersja demonstracyjna już na Steam
10°
0

Przygodówka NAIRI: Rising Tide - Prologue, niezależnego HomeBearStudio i Hound Picked Games trafiła na platformę Steam w wersji demonstracyjnej.
 
NAIRI: Rising Tide, niezwykle kolorowa przygodówka typu "wskaż i kliknij", dzieło HomeBearStudio i Hound Picked Games zadebiutuje na Steam w 2021 roku. Zanim się to stanie, można już sprawdzić grę w wersji demonstracyjnej, dostępnej na platformie Steam. 
 
NAIRI: Rising Tide, kontynuacja słodkiej, klasycznej przygodówki z darmowym prologiem
 
NAIRI: Rising Tide - Prologue to około dwudziestominutowa rozgrywka, pozwalająca wkroczyć w drugi rozdział gry, w którym po raz kolejny przejmujemy kontrolę nad przeuroczą, tytułową Nairi, znaną już z pierwszego epizodu owej przygodówki, zatytułowanej: NAIRI: Tower of Shirin.
 
Historia snuje się wokół tajemniczej, przerażającej i mrożącej krew w żyłach przepowiedni, która mówi o apokalipsie mającej pożreć wszystko na swojej drodze. W odcinku drugim, Nairi, która próbuje uratować swoją rodzinę, zostawiając za sobą mroczne slumsy Tower of Shirin, próbuje dostać się do górnych dzielnic skorumpowanego miasta Shirin. Nasza bohaterka wraz z przyjaciółmi i znajomymi, ponownie zmierzy się z wieloma wyzwaniami, przeszkodami i zagadkami. 
 
Gra dostępna w wersji demonstracyjnej na platformie Steam w wersji na komputery osobiste PC. 
 
Karta gry na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Komentarze (0):
Reklama
Reklama