dodano: 2019-03-10 15:40:02
PCSTR

Nanotale, czyli co nam zaoferuje RPG od Fishing Cactus?

Autor: AnoX
Nanotale, czyli co nam zaoferuje RPG od Fishing Cactus?
12°
0

Nanotale to nowa gra studia Fishing Cactus, które po udanej przygodówce Epistory zdecydowało się zaprezentować swojego RPG-a. Co nam zaoferuje ten tytuł?
 
Deweloperzy odpowiedzialni Epistory tym razem zdecydowali się wykonać kolejny krok do przodu zapowiadając i prezentując rozgrywkę ze swojego RPG-a - Nanotale. Również i tym razem będziemy mieli okazję do przeniesienia się do kolorowego świata przedstawionego, gdzie nie zabraknie nam przygód. 
 
Tym razem poza zagadkami i wyzwaniami dla szarych komórek znajdziemy również sporo elementów związanych z odmiennym gatunkiem. Planeta, na której się znajdziemy wiele niebezpieczeństw. Serce magii nie ma już sił i nie oddziałuje, w związku z czym Rosalind rozpoczyna działania naukowe, aby móc uratować otaczającą rzeczywistość.
 
Nanotale ma być pełnoprawnym doświadczeniem RPG, oferującym odmienne doświadczenia oraz mechaniki w tym takie jak walka czy rozwój postać. Produkcja ma zaoferować niezłą rozgrywkę i pomysły, które poznamy także w rodzimej wersji językowej.

Gry - sprawdź na Ceneo.pl

  
- Z radością ogłaszamy, że w tym roku seria przywracania marki Typing Chronicles zostanie odnowiona dzięki Nanotale - powiedział Bruno Urbain, dyrektor generalny Fishing Cactus. - Po otrzymaniu zdecydowanie pozytywnych opinii od fanów odnośnie Epistory, zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby stworzyć sequel warty franchisingu. Posiadając tę samą mechanikę rozgrywki, Nanotale opiera się na zaletach swojego poprzednika i zawiera więcej elementów RPG, zgodnie z życzeniem naszej społeczności, aby w pełni dopełnić doświadczenia. Mamy nadzieję, że fani gatunku będą nas wspierać w nadchodzącym niewiarygodnym roku! -
 
Nanotale ukaże się w trzecim kwartale 2019 roku na komputerach osobistych (Steam).
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama