dodano: 2018-11-28 10:05:01
PCSTR

Nanotale - Typing Chronicles, klimatyczne przygodowe RPG fantasy

Nanotale - Typing Chronicles, klimatyczne przygodowe RPG fantasy
0

Nanotale - Typing Chronicles, klimatyczne przygodowe RPG niezależnego studia Fishing Cactus zabierze graczy w podróż do świata fantasy, w najdalsze zakątki urokliwej planety.
 
W trzecim kwartale nadchodzącego roku 2019 na Steam, w wersji na komputery osobiste PC zadebiutuje gra stworzona przez niewielkie studio, łącząca zadania typowe dla produkcji przygodowych, takie jak: eksploracja, rozmowy z napotkanymi postaciami i rozwiązywanie zagadek z czynnościami związanymi z gatunkiem RPG, dzięki którym uwalniamy nadnaturalne moce oraz walczymy w pokazowych pojedynkach. 
 
Gra, która obsługiwana ma być za pomocą klawiatury i mieć wsparcie różnych układów klawiatury będzie także zlokalizowana w przeróżnych językach, w tym także polskim - wersja kinowa, napisy
 
A przenosimy się w niej do niezwykle kolorowego świata fantasy, krainy, w której od wieków Archiwiści katalogowali i badali tajemnice świata, widzieli zachodzące w nich zmiany, ale zawsze byli neutralni. Niestety czasy się zmieniły. Świat począwszy od Lasu Przodków po Błękitną Pustynię trawi cierpienie, Drzewo Życie śpiewa smutną pieśń o umieraniu. 
 
W takiej rzeczywistości żyje bohaterka Nanotale - Typing Chronicles, młoda archiwistka o imieniu Rosalin, która rusza w podróż do Doliny celem zebrania próbek roślin i skał do badania. Miejsce wydaje się być spokojne, pozbawione przemocy i wojen. To jednak wkrótce może się zmienić. 
 
Nanotale - Typing Chronicles jest projektem w fazie tworzenie, który dostępne będzie w wersji na PC - Steam w trzecim kwartale 2019 roku. 

Karta gry na Steam

Strona gry na IndieDB

Profil na Facebooku

Obserwuj na Twitterze


Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):
Reklama
Reklama