dodano: 2020-03-25 06:05:01
PCPS4PS4 PROXBOX

Nemesis w Resident Evil 3 Remake (2020) będzie ciężkim rywalem, ale...

Autor: AnoX
Nemesis w Resident Evil 3 Remake (2020) będzie ciężkim rywalem, ale...
29°
0

Resident Evil 3 Remake (2020) ukaże się na samym początku kwietnia, a twórcy z Capcomu dzielą się kolejnymi informacjami o swojej grze. Jaki będzie Nemesis?
 
Peter Fabiano, producent Remake'u trzeciej odsłony cyklu ujawnił co było najważniejsze podczas projektowania Nemesisa na nowo.
 
Zaproszenie do wzięcia udziału badaniu dotyczących technologii
 
Zgodnie z zapewnieniami, nasz wielki wróg ma być nie tylko wielkim i wizualnie obrzydliwym straszakiem, ale ma dysponować również odgrywać sporą rolę w rozgrywce, jej tempie oraz stylu.
 
Wraz z dyrektorem kreatywnym, w postaci Yonghee Cho starali się stworzyć nieco odmienną wizję wielkiego stwora, łączącego w stobie zarówno fotorealizm jak również sznyt prototypu, który nie jest doskonały i potrzebuje w gruncie rzeczy sporych poprawek.
 
W znacznie większym i szerszym Racoon City, Nemesis będzie stanowić wielkie zagrożenie oraz presję, wymuszającą na nas odpowiednie podejście do walki. W końcu mamy tutaj do czynienia z wielką bronią biologiczną posiadającą... swoje wady, niedociągnięcia oraz punkty i momenty wrażliwe na zadanie ciosu cyz kontratak.
 
1195025e1d82dbc087f1-99288001-RE3_JillVsNemesis
 
Formuła jego obecność oraz działać nie ma służyć straszeniu nas jego obecnością jako taką. Jego działania mają być skorelowane z balansem oraz tempem pokonywania poziomów. Pokonanie go ma być możliwe, przez co nasze zmagania mogą okazać się jeszcze ciekawsze i bardziej emocjonujące. 
 
Na naszej drodze staną także innego typu przeciwności pokroju Hunter Bety i Hunter Y, którzy ze względu na swoją specyfikę również będą trudnymi do pokonania przeciwnikami.
 
Twórcy ponownie zaimplementowali system odskoków oraz perfekcyjnych uników, za sprawą któych unikniemy obrażeń oraz będziemy mieli chwilę, by zadać cios odsłoniętemu rywalowi.
 
W tym roku prezentowaliśmy Wam ujawnione w sieci materiały, które ukazywały właśnie Nemesisa wraz interesującymi informacjami o jego roli w Resident Evil 3 Remake.
 
Odświeżona trzecia odsłona cyklu zadebiutuje już naprawdę niebawem, tymczasem kolejne materiały wydają się jeszcze mocniej nakręcać nas na sprawdzenie jej. Po świetnym Resident Evil 2 Remake, tym razem w zasadzie nie powinno być inaczej, a nowe mechaniki i pomysły połączone ze zwiększoną swobodą gwarantują nam jeszcze bardziej satysfakcjonujące chwilę. Pytanie jednak czy tym razem większy nacisk na akcję nie okaże się czymś nieco negatywnym....
 
Resident Evil 3 (2020) ukaże się 3 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.
 

źródło: GamingBolt

Komentarze (0):
Reklama
Reklama