dodano: 2021-07-21 16:00:01

Netflix nie tylko doda gry do oferty, nie pobierze za nie również dodatkowych opłat

Netflix nie tylko doda gry do oferty, nie pobierze za nie również dodatkowych opłat
14°
0

Netflix rozszerza swoje usługi o gry i według zapowiedzi, platforma nie policzy dodatkowo za dostęp do nich. Na ten moment mają się skupiać na tytułach na urządzenia mobilne.

Jak wiadomo już od jakiegoś czasu Netflix szykuje się na rozszerzenie oferty o gry komputerowe. Niedawno informowaliśmy, że platforma zatrudniła nowego pracownika, byłego dyrektora Facebooka i EA.

Przy rosnącej konkurencji ze strony platform streamingowych i potęgi Disney+ rozsądnym jest sięgać po więcej, by przyciągnąć jak najwięcej użytkowników, szczególnie biorąc pod uwagę sukces Black Mirror: Bandersnatch i franczyzy The Stranger Things, o czym Netflix oficjalnie powiedział: 

Jesteśmy również na wczesnym etapie dalszej growej ekspansji, opierając się na naszych wcześniejszych wysiłkach związanych z interaktywnością (np. Black Mirror: Bandersnatch) i naszymi grami Stranger Things

Zobacz także: Bill Skarsgard dołączy do obsady John Wick 4. Czyżby koniec z filmami grozy?

Dodają:

Postrzegamy gry jako kolejną dla nas nową kategorię treści, podobną do naszej ekspansji na oryginalne filmy, animacje i programy telewizyjne bez liniowych scenariuszy. Gry zostaną uwzględnione w subskrypcji Netflix bez dodatkowych kosztów, podobnie jak w przypadku filmów i seriali. skupiać się przede wszystkim na grach na urządzenia mobilne.

Jest to bardzo dobra wiadomość dla subskrybentów, gdyż wynika z niej, że nie trzeba dopłacać, aby uzyskać dostęp do przyszłych gier od Netflixa.

Kolejnym z ważnych punktów jest fakt, iż firma ma skupić się na tytułach mobilnych, jednak musimy pamiętać, że dla Netflixa to dopiero początek drogi ku growej przyszłości.


źródło: https://www.gamespot.com/articles/netflix-will-add-games-to-the-service-and-wont-charge-for-them/1100-6494192/

Komentarze (0):
Reklama
Reklama