dodano: 2019-12-15 08:15:11

Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun mini serialu Drakula

Autor: agusia16
Netflix zaprezentował oficjalny zwiastun mini serialu Drakula
17°
0

Drakula Netflixa i stacji BBS, mroczny mini - serial oparty na powieści Brama Stokera został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Premiera w styczniu. 
 
O premierze mini serialu Drakula, powstałego dzięki współpracy Netflixa i stacji BBC mieliśmy już okazję pisać na łamach naszego serwisu. Wtedy wspominaliśmy Wam, iż serial zadebiutuje jeszcze tej zimy. Dziś śpieszymy z wiadomością, że ta mroczna produkcja, która oparta jest na powieści Brama Stokera o taki samym tytule. 
 
Mini serial Dracula od stacji BBC i Netflixa na pierwszym zwiastunie
 
W historii kina, a nawet gier wideo mieliśmy już kilka produkcji, które opowiadały o wampirzym hrabim Drakuli, mieszkającym w wielkim i mrocznym zamczysku w Transylwanii. Drakula, wspomniany mini serial, którego każdy odcinek to dziewięćdziesiąt minut mroczności, ponownie spróbuje ją widzom przybliżyć. Znajdziemy się zatem ponownie w zamku w Transylwanii, do którego przyjeżdża młody prawnik, Jonathan Harker, który ma pomóc hrabiemu w opuszczeniu swego domostwa i udania się do dalekiego Londynu, w Anglii.
 
Serial Dracula to dzieło twórców brytyjskiego serialu o przygodach Sherlocka Holmesa, o takim samym tytule - Marka Gatissa i Stevena Moffata. Reżyserem jest Jonn Campbell, Damon Thomas i Paul McGuigan. W rolę hrabiego Draculi wcielił się Claes Bang (The Square, Dziewczyna w sieci pająka, The Affair). W pozostałych rolach: Scha Dhawan, Jonathan Aris, Morfydd Clark i Nathan Stewart-Jarrett. 
 
Premiera serialu Drakula na Netflix 4 stycznia 2020 roku. 
 
Serial na Netflix
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama