dodano: 2020-06-30 09:30:01

Netflix w filmowym skrócie zaprezentował zapowiedzi filmowych i serialowych premier nadchodzącego miesiąca lipca

Autor: agusia16
Netflix w filmowym skrócie zaprezentował zapowiedzi filmowych i serialowych premier nadchodzącego miesiąca lipca
18°
2

Netflix w filmowym skrócie zaprezentował zapowiedzi filmowych i serialowych premier nadchodzącego miesiąca lipca. Będą nowości filmowe, kontynuacje seriali.
 
Już jutro zaczynamy pierwszy wakacyjny miesiąc, w którym czasu na oglądanie filmów i seriali mamy nadzieję, nie braknie. Pora zatem na zaprezentowanie Wam listy nadchodzących nowości na Netflix, przygotowaną w filmowym, ale nie tylko takim skrócie. 
 
Warrior Nun, adaptacja komiksu mangi o wojowniczych zakonnicach na Netflixie w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej 
 
1 lipca na Netflix zadebiutuje kilka filmowych tytułów. Będą to: Pokuta z Keira Knightley i Jamesem McAvoy, polski film Jak pies z kotem z Robertem Więckiewiczem, Mickey Niebieskie Oko z Hugh Grantem, Adwokat Diabła z Keanu Reevesem i Alem Pacino oraz Pokemon seria: słońce i księżyc - ultra legendy
 
2 lipca swój debiut na tej platformie będzie mieć Bardzo poszukiwany człowiek, trzymający w napięciu thriller, biograficzny dramat Mój tydzień z Marilyn, nagrodzony czarno-biały Artysta. Tego też dnia swoją premierę będzie mieć kolejna produkcja serialowa z polskim akcentem, Warrior Nun, nieco fantasy opowieść o walecznej nastolatce i równie walecznym zakonie.
 
 
3 lipca to dzień premiery finałowego sezonu Telefonistek, historii rozgrywającej się w Madrycie w latach 20-tych ubiegłego wieku, przedstawiającej losy czterech kobiet z centrali telefonicznej. Tego dnia swój debiut będzie mieć także nowa wersja, tym razem serialowa horroru Klątwa o tytule: Klątwa Ju-on-Początek.
 
 
8 lipca to dzień premiery filmu Photon. W tym dniu zadebiutuje także Aquaman, film akcji science - fiction przenoszący nas do podwodnego świata królestwa Atlantydy. Wojna podwodnych z ludźmi, wisi na włosku. 
 
9 lipca na Netflixie zadebiutuje czarty już sezon serialu The Protector, dramat kryminalny, w którym morderstwo pewnej nastolatki uderza wprost w prokurator, który jest powiązana z ofiarą prawnika. 
 
 
10 lipca na Netflixa trafi The Old Guard z Charlize Theron, która jako waleczna wojowniczka o imieniu Andy dowodzi sekretną grupą najemników. Niezniszczalna drużyna od stuleci broni ludzi przed niebezpieczeństwami świata. Niestety pewnego dnia ich tajna misja zostaje ujawniona. Ktoś czyha na nich i ich nieśmiertelne moce, których muszą bronić.  
 
 
 
14 lipca na Netflixa trafi Narkobiznes, zaś 15 lipca obejrzymy zatem doskonały, nagrodzony Złotym Globem melodramat Droga do szczęścia z Kate Winslet, Leonardo DiCaprio i Kathy Bates.
 
17 lipiec to dzień premiery nowego oryginalnego serialu od Netflix, jakim jest Przeklęta. Jest to zupełnie inna opowieść o Królu Arturze, opowiedziana z perspektywy młodej dziewczyny, w której rolę wcieliła się Katherine Langford, znana przede wszystkim z serialu Netflixa 13 Powodów
 
 
 
Dzień 18 lipca to premiera ósmego już sezonu serialu W garniturach. Trzy dni później, 21 lipca na Netflix trafi drugi już sezon serialu Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko), w którym, jak w tytule paczka nastolatków ponownie otwiera, mają nadzieję, dochody interes, czyli internetowy sklepik z narkotykami. 
 
 
 
22 lipca użytkownicy Netflixa obejrzą Miasto strachu: Nowy Jork kontra mafia, zaś 24 lipca The Kissing booth 2. Dzień 26 lipca to premiera trzeciego sezonu Good girls, zaś 30 lipca swój debiut będzie mieć animacja Transformers: Wojna o Cyberton - Trylogia
 
 
 
Dzień później, 31 lipca na Netflix swoją premierę będzie mieć także sezon drugi serialu The Umbrella Academy, historia ludzi posiadających bardzo specjalne moce, wychowywanych i szkolonych w specjalnie do tego stworzonej Akademii. Tego samego dnia na wspomnianej platformie zadebiutują Uwięzione.
 
Strona Netflix
 
 
To oczywiście nie wszystkie premiery Netflixa na nadchodzący miesiąc. Na platformie pojawi się mnóstwo nowych produkcji oryginalnych i tyle samo tych na licencji, które zadebiutują jedynie czasowo. Miłego oglądania! 

Komentarze (2):
avatar agusia16
dodano: 2020-06-30 14:29:11

Mnie zaciekawiło kilka lipcowych tytułów. Z pewnością obejrzę Artystę, bo jeszcze nie miałam okazji. Jako fanka wszelakich filmowych horrorów, nie przepuszczę okazji obejrzenia Klątwa Ju-on-Początek. Zobaczymy co z tego wyszło ;) Warrior Nun i Przeklęta też godne uwagi. Jeszcze tylko trzeba jakoś czas rozciągnąć ;)

avatar redaktor
dodano: 2020-06-30 14:12:27

chyba zobaczę zakonnice :D

Reklama
Reklama