dodano: 2020-04-05 07:10:02

Niebawem poznamy nową grę The Initiative? MechAssault powróci?

Autor: AnoX
Niebawem poznamy nową grę The Initiative? MechAssault powróci?
17°
0

Niedawny wywiad Phila Spencera dostarczył graczom wielu wieści na temat Xbox Series X, jednakże nie zabrakło paru słów dotyczących gier na tę konsolę.
 
Założone jakiś czas temu studio The Initiative powoli szykuje się do ujawnienia swojej gry, która ma być tak spektakularna, że określana bywała mianem AAAA.
 
Od 2018 roku minęło sporo czasu, jednakże na tego typu projekt bez wątpienia potrzeba będzie kolejnych, zatem być może póki co dowiemy się jedynie podstaw ich najnowszej gry oraz jej założeniom i charakterze.
 
Ponadto dowiedzieliśmy się, że Phil Spencer najchętniej chciałbym ujrzeć wielki powrót marki MechAssault względem oryginalnego Xboxa, co jest bez wątpienia wielkim wyróżnieniem. Niemniej na ten moment szanse na powstanie tego typu tytułu nie są zbyt wysokie.
 
The Riftbreaker - Wrażenia z Alphy 2 z jej nowościami i mechanikami
 
Prace przynajmniej oficjalne nie są toczone, ale bez wątpienia po takim potwierdzeniu coś się może zadziać. 
 
Z kontekstu można odnieść wrażenie, że Microsoft mógłby się skusić ku przywróceniu klasyków w nowej formie, jednakże nie wiemy czy faktycznie będzie to reboot, remake czy zupełnie nowe podejście do posiadanych prawd do licencji.
 
Istnieje także niestety szansa, że dziewiąta generacja nie będzie posiadać zbyt wielu gier na swój start, na co wpływ może mieć wiele czynników. Jednmy z nich jest koronawirus, który nie pojawia się tutaj bezpośrednio. Wobec tego Wsteczna Kompatybilność wydaje się jeszcze bardziej przydatną funkcją.
  

Komentarze (0):
Reklama
Reklama