dodano: 2019-06-08 12:00:03
PCNSH

Niebawem premiera szybkostrzelnego My Friend Pedro

Autor: nocarz
Niebawem premiera szybkostrzelnego My Friend Pedro
0

Devolver Digital to wydawca gier niezależnych, który stara się dostarczać coraz to nowsze gry indie na nasze platformy. Ostatnią z nich był Weedcraft Inc, który pozwalał graczom wcielić się w dilera i producenta najbardziej „palącej roślinki”.
 
Teraz firma ma do zaproponowania swoim fanom produkcję studia DeadToast Entertainment pod tytułem My Friend Pedro. W grze wcielimy się w gościa podobnego do Deadpoola z ta różnicą, że zamiast czerwonego, obcisłego lateksowego wdzianka biega on w luźnym dresie z wizerunkiem banana na plecach. Nasz bohater działa na rozkaz tego przeżółkłego banana i w ciągłym biegu zabija kolejne zastępy swoich nieprzyjaciół.
 
Recenzja Max Payne 3
 
Do swojej dyspozycji ma dwa pistolety i sporo umiejętności do spowalniania czasu. To ostatnie jest bardzo kluczowe gdyż większość rozgrywki przebiega właśnie w zwolnionym tempie niczym w Max Payne. Tempo gry jest zawrotne, a my staramy się rozwalać każdego z napotkanych gangsterów celnym strzałem, rykoszetem zza pleców albo po prostu kopniakiem.
 
Do każdego pomieszczenia wchodzimy z przytupem, rozwalając drzwi czy wskakując z bujającego się haka. Ważne aby po naszym przejściu nikt nie przeżył. Jak obiecują autorzy, My Friend Pedro to nie tylko brutalna strzelanka 2D ale w chwilach pomiędzy kolejnym mordowaniem można wziąć udział w wyścigach motocyklowych lub rozwiązać parę zagadek, które mogą się niekiedy okazać śmiertelne.
 
My Friend Pedro ma pojawić się na rynku 20 czerwca jednocześnie na konsoli Nintendo Switch oraz komputerach osobistych PC. 
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama