dodano: 2019-10-09 16:00:09

Niebawem rozpocznie się czwarta edycja Digital Dragons Academy

Autor: nocarz
0
Niebawem rozpocznie się czwarta edycja Digital Dragons Academy
Niebawem rozpocznie się czwarta edycja Digital Dragons Academy podczas, której każdy będzie mógł nauczyć się tworzenia i produkcji gier wideo.
 
Cykl wykładów i warsztatów skierowanych do  ludzi chcących rozpocząć swoją karierę w branży lub już działających będą odbywały się podobnie jak w zeszłym roku w Krakowie i Warszawie. Pierwsze wykłady rozpoczną się równocześnie 26 października w Krakowskim Parku Technologicznym przy ulicy Podole 60 oraz w Google Campus Warsaw na Placu Konesera punktualnie o godzinie 10:00.
 
Pierwsza seria szkoleń dotyczących sfery biznesowej i publishingu będzie skierowaną specjalnie do ludzi, którzy chcieliby rozpocząć pracę związaną z grami wideo oraz studentów. Digital Dragons Academy trwać będzie przez osiem miesięcy podczas, których uczestnicy wezmą udział w wykładach skupiających się między innymi na kampanii marketingowej, game designie, stronie artystycznej  i technologicznej, a także zarządzaniu produkcją gier wideo.
 
Wśród wykładowców znajdą się przedstawiciele między innymi Techlandu, GOG.com, 11 bit studios, Blooper Team, Destructive Creations czy Flying Wild Hogs. Ponadto wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w konsultacjach z pracownikami firmy Roboto Translation, a także uczestniczyć w warsztatach dla grafików i rysowników.
 
Warto także wspomnieć, że w poprzednich edycjach wzięło udział około dwóch tysięcy osób, a jeśli wśród was są zainteresowani uczestnictwem to zapraszamy do zakupu biletu w cenie 34,99 złotych. Jednak tydzień wcześniej zapraszamy do Poznania na PGA 2019 podczas, którego będzie można zobaczyć między innymi zapis rozgrywki Cyberpunk 2077 w polskiej wersji językowej.
 
 
GameAcademy20180217-socialmedia923C2594  
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama