dodano: 2020-01-19 20:00:02
PC

Nine Noir Lives, witamy w przygodowym miasteczku kotów i przestępstw

Autor: agusia16
Nine Noir Lives, witamy w przygodowym miasteczku kotów i przestępstw
20°
0

Kocie miasto, w którym lizanie jest codziennością, klimat noir, zagadki kryminalne i klasyka w stylu point & plick, w niezależnej przygodówce Nine Noir Lives.
 
Co łączy lizanie i klimat noir? Już śpieszę z odpowiedzią. Jest nią fabuła utrzymanej w klimacie noir, komediowej przygodówki w stylu "wskaż i kliknij" stworzonej przez niezależne Silvernode Studios, zatytułowanej Nine Noir Lives. Gra inspirowana jest nie tylko kryminałami w stylu noir, ale i dramatem Szekspira Romeo i Julia
 
 Application System Heidelberg wydawcą przygodówki Mutropolis
 
Historia jak wspomniałam przenosi graczy do miasta kotów, miejsca zwanego Miau Miau Furrington, stolicy kotów, w której króluje mafia, a przeróżne przestępstwa nie są rzadkością. W mieście, w jednej z uliczek ktoś może wydrapać nam oczy, ale możemy być także obiektem lizania. Wchodząc w ten niesamowity świat kocurów i kotek poznamy bardzo niecodzienne postaci, te zarówno przerażające, jak i te szalone i zabawne. 
 
Oprócz wędrówki, zagrożenia i wiecznego lizania, graczowi przyjdzie rozwiązać sprawę morderstw, które przetaczają się przez tę kocią furtopię. Zajmiemy się także zagadką przewróconej miski z mlekiem i zagłębimy w długoletnią wojnę między możnymi rodzinami Miautekich i Kotuletów. Przede wszystkim jednak będziemy lizać i do dosłownie wszystko, od drzwi, po książki.
 
Premiera gry ma nastąpić niebawem. Nine Noir Lives zadebiutuje w wersji na PC, Mac oraz Linux na Steam oraz GOG.com. 
 
Karta gry na Steam
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama