dodano: 2019-07-11 22:35:05

Nintendo Switch Lite zostało zapowiedziane i... mocno zawodzi

Autor: AnoX
Tagi: Nintendo Switch Lite,Nintendo Switch,Nintendo,switch,lite
Nintendo Switch Lite zostało zapowiedziane i... mocno zawodzi
35°
0

Nintendo Switch Lite zostało oficjalnie zaprezentowane przez Nintendo i przy okazji dość zaskakująco podzieliło społeczność związaną z tę marką.
 
Wielkie N potrafi zaskoczyć, choć bez wątpienia w ostatnich latach serwowało także dość dziwne urządzenia, które niekiedy dość mocno odchodziły do oryginału lub pozbawiały nowe modele pewnych elementów. Tak też jest w przypadku Switcha Lite, który stanowi w pełni mobilną konsolkę. 
 
Ankieta: PlayStation 5 czy Project Scarlett? Która konsola zwycięży?
 
Nintendo postawiło w pełni na stabilną konstrukcję i podejście, a co za tym idzie "hybrydowość" została odstawiona na bok. Sprzęt już się nie konwertuje, posługuje się lekko zmienionymi bocznymi częściami konstrukcji. Ta nie jest możliwa do odłączenia i ma być trochę wygodniejsza przy obsłudze. 
 
Całe urządzenie wydaje się być bardziej kompaktowe nie tylko ze względu na mniejszy rozmiar, ale także ze względu na mocne zaokrąglenia w kilku miejscach. Poprawiono także "krzyżak" będący tym razem klasyką znaną nam głównie z kontrolerów marki PlayStation.
 
Co to wszystko oznacza, że firma w tej chwili chce także zachęcić graczy z mobilnego rynku (także konsolowego) na przesiadkę do dość taniego sprzętu, który już się może pochwalić szeroką gamą gier.
 
Gracze poczuli się jednak w sporej ilości zawiedzeni, ponieważ Lite dość mocno pozbawił się kilku zalet i funkcji, które czyniły oryginalnego Switcha bardzo ciekawą propozycją. To po prostu dość nudne urządzenie, samodzielnie nie wywołuje żadnych większych emocji.
 
KONKURS i recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
 
Firma zapewne już wkrótce zamierzają dostarczyć nam także jakiegoś typu ulepszenie głównego sprzętu, który z pewnością będzie musiał zapewnić trochę dłuższe życie baterii oraz generalnie lepszą optymalizację zużycia. Póki co ta grupa graczy musi się uzbroić w cierpliwość....
 
Nintendo Switch Lite ma mieć premierę we wrześniu 2019 roku.
 
Strona produktu
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama