dodano: 2020-01-23 21:35:01
PS4PS4 PRO

Nioh 2 z efektownym zwiastunem fabularnym! Co gra zaoferuje?

Autor: AnoX
Nioh 2 z efektownym zwiastunem fabularnym! Co gra zaoferuje?
15°
0

Nioh 2 to nadchodzący potencjalny hit na PlayStation 4, który ma szansę uzyskać spore zainteresowanie fanów soulslike'ów. Co zaoferuje nam "Dwójka"?
 
Studio Team Ninja wraz z KouShibusawa w końcu pokazało nam po raz kolejny swój nadchodzący hit, który zdaje się być na papierze jeszcze ciekawszy niż poprzedni projekt. Dwuminutowy zwiastun ukazuje nam zarys historii.
 
Tym razem będziemy mieli przyjemność poznać jeszcze więcej tajemniczych postaci oraz bohaterów, których interesy oraz cele będą się scierać na wielu poziomach.
 
Akcja drugiej odsłony zabierze nas do 1555 roku, w którym rozgrywka się wielki konflikt w Japonii, gdzie toczące się starcia zmieniają praktycznie wszystko we wciąż gorący efekt przejścia samego chaosu.
 
Kraina zaatakowana przez demony jokai wpływa na ludzi jedynie trochę słabiej niż wspomniane istoty, które żerują na własnych ofiarach. W takich okolicznościach rzeczywistości poznajemy naszego protagonistę zajmującego się na co dzień polowaniem na potwory w prowincji Mino. Nikt nie zna jeszcze jego tajemnicy.
 
Ta polega na jego pochodzeniu, w związku z którym łowca demonów jest w połowie człowiekiem i w połowie... yokai. Pewnego dnia utracił kontrolę nad swoją mocą, przez co znajduje się w tarapatach. Z pomocą przychodzi mu kupiec Toukichiro sprzedający "Kamienie Dusz".
 
Patriot Viper V380 - Nowe słuchawki premium w niezłej cenie
 
Wspomniane magiczne artefakty umożliwiają kontaktowanie się z yokai... oraz właśnie "powrót" do siebie. Oboje zdecydują się połączyć swoje siły celem zdobycia kolejnych tego typu przedmiotów. Zadanie finansowane przez władcę nie jest bez interesowane, ponieważ chce to skryć w bezpiecznym miejscu.
 
Początkowo ich przygody idą łatwiutko, ale w pewnym momencie zostają zaatakowani przez innego łowcę. Jego śladem podąża także Mumyo, zajmująca się zawodowo eliminowaniem yokai.
 
Wszyscy trafiajądo prowincji Owari, gdzie niemalże natychmiast stają się podwładnymi „wielkiej Ody Nobunaga”. To początek wielu demonicznych starć oraz rywalizacji, której największym symbolem pozostanie łowca noszący dumnie imię "Hideyoshi".

KouShibusawa i Team Ninja potwierdziły, że w przyszłości pojawią się 3 duże DLC-ki przedstawiające różne wątki poprzedzające wydarzenia z podstawowej wersji gry. Poza fabułą rozszerzają one długość zabawy oraz dostarczą nowe narzędzia do walki z licznymi yokai przebywających na terenie zadań głównych oraz pobocznych.
 
Wspomniane rozszerzenia można nabyć w ramach Przepustki Sezonowej oraz specjalnej wersji Digital Deluxe Edition. Nie zabraknie także przedmiotów premium, (zestaw zbroi Demon Horde i Kodama Netsuke Charm).
 
Jeżeli zdecydujecie się na zakupić wersję Special Edition to otrzymacie podstawową zawartość, Przepustkę Sezonową dedykowany, ekskluzywny SteelBook oraz fizyczny artbook.
 
Nioh 2 oficjalnie ukaże się 13 marca 2020 roku. na PlayStation 4.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama