dodano: 2020-01-17 17:02:36
PC

Noita po 3 miesiącach grania - Jak zmieniła się gra? Co nowego dodano?

Autor: redaktor
Gra: Noita
Noita po 3 miesiącach grania - Jak zmieniła się gra? Co nowego dodano?
28°
0

Noita, czyli przygody czarodzieja podróżnika już opisywaliśmy na naszym portalu, ale gra na tyle ambitnie się rozwija, że warto o niej wspomnieć ponownie.
 
Do gry w bardzo cyklicznych okresach trafiają nowe aktualizacje i nie są to tylko poprawki działania gry, ale też nowa treść, która objawia się w postaci nowych czarów przeciwników, pokoi z potworami czy też innych rzeczy które ułatwiają lub utrudniają życie naszemu bohaterowi. Przejrzeliśmy listę zmian dla Was i udało nam się policzyć że w ciągu roku:
  • 41 czarów
  • 12 potworów
  • 7 umiejętności

I wiele pomniejszych rzeczy o których na bieżąco można czytać tutaj. Co ciekawe nie są one dokładnie opisane więc trzeba grać aby je zdobyć i poznać co oczywiście największych fanatyków wciąga.
 
Trzeba przyznać że przez fakt że cały czas jest rozwijana produkcja ta zdobywa co raz to większą popularność a trzeba przypomnieć że gra ta jest w early access czyli po tym tytule możemy spodziewać się jeszcze bardzo dużo.
 
Ostatnio w updatach pojawił się również tryb nightmare ale odblokowuje się dopiero jak przejdziemy raz grę co mi się jeszcze nie udało może dla tego że za dobrze bawię się i eksperymentuję na pierwszy levelach. Dodatkowo w menu widać że będzie przygotowany jeszcze jeden tryb gry może kooperacja? To by było coś ale na to musimy poczekać.
 
Jak widać Noita może być przykładem dla innych, że gra nie musi być AAA ale jeśli jest odpowiednio miodna i wspierana przez twórców też może swoje zarobić.

Komentarze (0):
Reklama
Reklama