dodano: 2020-09-23 07:00:01
PC

Noita z datą premiery! W wyjątkowy tytuł o magii zagramy już w przyszłym miesiącu. Co czeka na chętnych śmiałków?

Autor: AnoX
Gra: Noita
Noita z datą premiery! W wyjątkowy tytuł o magii zagramy już w przyszłym miesiącu. Co czeka na chętnych śmiałków?
22°
0

Nolla Games oficjalnie ogłosiło, że ich obiecująco prezentująca się gra Noita ma już datę premiery. Ta osadzona została o październik 2020 roku.
 
Niedawno deweloperzy zapowiedzieli podniesienie ceny gry, jednocześnie wskazujące na zbliżenie się tytułu do pełnego wydania, które jak już wiemy zagości na rynku już 15 października 2020 roku.
 
Zapoznaj się także z: Hell Architect doczeka się kampanii na Kickstarterze, która ma wystartować w listopadzie! Co zaoferuje graczom strategia w piekle?
 
Losy naszej Wiedźmy będziemy mogli ukształtować już za kilka tygodni, tymczasem oczywiście do zabawy można już wskoczyć za sprawą Wczesnego Dostępu.
 
Wyjście z tego etapu produkcji sprawia, że rozgrywka wzbogaci się o wielką aktualizację, znacząco usprawniającą rozgrywkę oraz jej poszczególne akcenty, za sprawą których będziemy mogli liczyć na jeszcze większą liczbę godzin spędzonych z nową treścią.
 
Debiutancka propozycja zapowiada się naprawdę wyśmienicie, zatem warto się jeszcze zastanowić czy nie będzie to dla nas dobra propozycja po sesjach chociażby z Hades, które obecnie podbiło serca wielu graczy.
 
Noita ukaże się 15 października 2020 roku na komputerach osobistych.
  
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama