dodano: 2020-05-20 21:05:02

Nvidia RTX Voice, czyli jak nowe karty Nvidii wprowadzają ciekawe rozwiązania nie tylko do grania

Nvidia RTX Voice, czyli jak nowe karty Nvidii wprowadzają ciekawe rozwiązania nie tylko do grania
26°
0

Nvidia RTX Voice to jedno z zupełnie nowych, testowanych rozwiązań przez firmę Nvidia, która w swojej nowej serii kart graficznych wprowadza ciekawą funkcję.
 
Gigant produkcji gier wideo zaprezentował zupełnie nową funkcję w sterowniku i obsługi najnowszego sprzętu zapewniającego przede wszystkim najwyższej jakości grafikę w we wszystkich tytułach.
 
RTX Voice to propozycja stawiająca na wyciszenie tła podczas rozmowy czy nagrania, co w zasadzie funkcjonuje już w wielu urządzeniach oraz programach. Inżynierzy z firmy Nvidia zdecydowali się jednak dokonać kolejnego kroku.
 
Czym się różni Origin Access Basic od Origin Access Premium?
 
Nowa funkcjonalność może zagwarantować graczom jeszcze lepsze doznania, bazując na specjalny system niespotykanie skutecznie izolującej głos prowadzącego rozmowę czy transmisję. 
 
Rozwiązanie jest obecnie testowane, zatem warto mieć na uwadze fakt, że prace nie zostały oficjalnie zakończone, a co za tym idzie, w przypadku maksymalnego wykorzystania słychać chociażby mechaniczny pogłos.
 
Rozwiązanie jest na tyle mocne, że nawet streamer może nie być w stanie usłyszeć samego siebie, co już samo w sobie jest sporym osiągnięciem. Funkcja współpracuje obecnie jedynie z kartami z rodziny Nvidia RTX.
 
NVIDIA DLSS 2.0 - Co to za technologia? Na czym polega? Co oferuje?
 
Jak to rozwiązanie funkcjonuje w rzeczywistości? Poniższy filmik doskonale obrazu jak mocny jest to efekt i jakie znakomite rezultaty można uzyskać.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: cogconnected.com/2020/04/nvidia-unveils-outstanding-new-noise-cancellation-software/ fot. nvidia.com/en-us/geforce/guides/nvidia-rtx-voice-setup-guide/

Komentarze (0):
Reklama