dodano: 2018-07-27 20:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

NZXT prezentuje obudowę dla graczy Playerunknown's Battlegrounds

Autor: AnoX
NZXT prezentuje obudowę dla graczy Playerunknown's Battlegrounds
10°
1

Playerunknown's Battlegrounds (PUBG) stało się dość sporym fenomenem w związku z czym nikogo nie może dziwić, że NZXT chce to ciekawie wykorzystać.
 
NZXT zdecydowało się stworzyć i już oficjalnie zaprezentować zupełnie nową serię obudów, które mają dostarczyć graczom wyjątkową jakość i prezentację. CRFT to produkt w pełni funkcjonalny, rozbudowany oraz oferujący wysoką jakość wraz z designem inspirowanym popularnymi tytułami.
 
Seria CRTF to nie tylko te wspomniane cechy, ale także ekskluzywność i sprzedaż jedynie do wyprzedania limitowanej ilości produktów, które nie będą ponownie produkowane. 
 
NZXT, PUBG Corporation, i Gamers Outreach razem stworzyli 2 tysiące sztuk, które będą sprzedawane także ze wsparciem dla organizacji charytatywnej, co z pewnością jest inicjatywą oraz pomysłem godnym docenienia.
 
- Z naszymi korzeniami w grach na komputery osobiste (PC) uwielbiamy pracować z ludźmi i markami, które mają wpływ na naszą społeczność. Z dumą prezentujemy linię limitowanych, oficjalnie licencjonowanych produktów prezentujących entuzjazm naszych użytkowników do gier, które kochają, zbudowane na podstawie projektu produktu NZXT - powiedział Johnny Hou, założyciel i dyrektor generalny NZXT. - Produkty CRFT będą zawsze ograniczone dla wybranej grupy graczy, którzy szukają wyjątkowego sposobu na prezentację swojej pasji. -
3_H700 PUBG_system-front
4_H700-PUBG_system-left 34

Najważniejsze cechy CRFT

  • Niestandardowe produkty do gier NZXT
  • Ograniczony tylko do oryginalnego cyklu produkcyjnego
  • Opakowanie zbiorcze Signature CRFT
  • Każdy produkt jest ponumerowany osobno.
 

Dostępność modeli:

  • CRFT 01 - Preorder teraz w NZXT.com - TYLKO dostępny w USA
  • CRFT 02 - dostępny w sierpniu 2018 na całym świecie
  • CRFT 03 - TBD
2_H700 PUBG_no system-side with window

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar Mariusz
dodano: 2018-07-27 23:55:05

Strasznie szkaradna