dodano: 2018-12-05 18:05:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

NZXT prezentuje realną patelnię z PUBG do specjalnych zastosowań!

Autor: AnoX
NZXT prezentuje realną patelnię z PUBG do specjalnych zastosowań!
17°
0

NZXT ogłosiło, że dzięki współpracy z PUBG (Playerunknown's Battlegrounds) będziemy mogli zakupić legendarną patelnię! Do czego będziemy mogli ją użyć?
 
Producent obudów wraz z PUBG Corporation ogłosił, że zamierza wypuścić na rynek zupełnie nowy gadżet stanowiący odwzorowanie patelni ze wspomnianego tytułu. W związku z czym gracze mogą otrzymać prezencik, który pozwoli na powieszenie słuchawek czy gogli wirtualnej rzeczywistości. 
 
Widoczna obudowa stylizowana na PUBG
 
Ten element będzie doskonale zgadzał się z jednym z poprzednich modeli NZXT CRFT, które stanowią limitowany i bardzo atrakcyjny produkt dla konkretnych grup graczy. 
 
Jeżeli zastanawiacie się nad kupnem tego przedmiotu to powinniście się spieszyć, ponieważ producent wyprodukuje jedynie 2000 sztuk. 
 
- W rozgrzanej grze PUBG zawsze wiem, że patrzymy na plecy. Czy mogę liczyć - mówi Johnny Hou, założyciel NZXT i CEO. - Ponowna współpraca z PUBG Corp. w celu dostarczenia tak niezawodnego i potężnego narzędzia do twojej stacji bojowej. Teraz dzięki NZXT Mr. Puck możesz pracować na tym samym poziomie. -
 
Patelnia jest od wczoraj dostępna w cenie 30 dolarów.
 
P.S. Nie, nie można korzystać z tej patelni do tworzenia jedzenia. 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (0):