dodano: 2018-11-29 16:00:01
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Obsidian Entertainment zapowie niebawem swoją najnowszą produkcję

Obsidian Entertainment zapowie niebawem swoją najnowszą produkcję
0

Niedawno Obsidian Entertainment znalazło swoje ciepłe miejsce u boku Microsoftu, a już pokazuje to co ma najlepsze. Święta Bożego Narodzenia coraz bliżej, a wydawcy i deweloperzy nie mają zamiaru czekać na informację o swoich najnowszych grach do przyszłego roku.
 
Tym razem to Obsidian Entertainment zapowie na najbliższych The Game Awards swoje tajemnicze i najnowsze dzieło. Jest to o tyle ciekawe, że projekt ten zostanie zapowiedziany zaraz po wejściu do rodziny Microsoftu, a ponadto na oficjalnej stronie możemy zobaczyć kilka grafik oraz specjalny zegar, który odlicza do 6 grudnia tego roku.
 
Na oficjalnej stronie studia możemy zobaczyć jeszcze kilka grafik głoszących o „Specjalnym Ogłoszeniu”. Na chwilę obecną wiadomo, że jest to tajny projekt rozwijany w ramach Private Division, a nad jego przebiegiem trzymają pieczę Tim Cain i Leonard Boyarsky, czyli faceci od dwóch pierwszych odsłon Fallouta.
 
Zaprezentowane grafiki sugerują, że być może będzie to coś w duchu starego, dobrego Fallouta. Zostało niewiele czasu na prezentacje na żywo więc możliwe, że czeka nas wielka niespodzianka. Warto wspomnieć, że na The Game Award zobaczymy ponad 10 tak zwanych "Światowych Premier”.
 
SPECIAL-MESSAGE1_c0jux
 
sc-weapon
 
special-message2_c0jux
ac-skin-cream

Komentarze (0):
Reklama
Reklama