dodano: 2020-01-12 08:00:02

October Faction, kolejna serialowa adaptacja komiksu na Netflix

Autor: agusia16
October Faction, kolejna serialowa adaptacja komiksu na Netflix
23°
1

October Faction to kolejna adaptacja komiksu od platformy Netflix. Pierwszy sezon serialu zadebiutuje w styczniu. Z tej okazji pojawi się oficjalny zwiastun.
 
Niedawno wspominaliśmy Wam o ekranizacji komiksu Locke & Key, który trafi na Netflix z początkiem lutego. A jeszcze w tym miesiącu cieszyć będziemy się kolejną serialową komiksową ekranizacją. 23 stycznia na Netflixie swoją premierę będzie mieć bowiem October Faction, serial, który bazuje na komiksie Steve'a Nilesa i Damiena Worma
 
 Serial Locke & Key na oficjalnym zwiastunie i z datą premiery
 
Serial opowie historię dwójki bliźniaków. Siedemnastolatkowie pewnego dnia odkrywają, że ich rodzice, którzy do tej pory wydawali się zwykłymi, niczym nie wyróżniającymi się rodzicielami, są tak naprawdę łowcami potworów. Fred i Deloris nie zajmują się, tak jak sadziły ich nastoletnie dzieci sprzedażą ubezpieczeń, a w ukryciu, nie zdradzając się przed sąsiadami toczą walką z siłami nadprzyrodzonymi. 
 
October Faction to serial grozy, w której w rolach głównych występują: Maxim Roy, Tamara Taylor, J.C. MacKenzie, Aurora Burghart i Gabriel Darku.
 
Premiera pierwszego sezony serialu October Faction na Netflix 23 stycznia 2020 roku. 
 
Serial na Netflix
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-13 16:39:08

Jakoś nie przekonuje mnie taka koncepcja i nie wroze swietlanej przyszlosci przed nia.

Reklama
Reklama