dodano: 2018-10-03 12:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Niesamowita olbrzymia figura Alexiosa z Assassin's Creed Odysey

Autor: nocarz
Niesamowita olbrzymia figura Alexiosa z Assassin's Creed Odysey
12°
0

Gracze i kolekcjonerzy są rozpieszczani przez duże firmy dostarczające elektroniczną rozrywkę. Ubisoft jest właśnie jedną z tych firm, która przyzwyczaiła nas do wydawania różnych gadżetów związanych z ich największymi markami. Francuzi tym razem też zadbali o kolekcjonerów i przedstawiają figurkę Alexiosa.
 
Najnowsza odsłona Assassin's Creed Odysey powinna dostarczyć niezapomnianą opowieść i rozrywkę na największym poziomie, a gracze mogą ją zakupić w kilku różnych wersjach. Nic więc dziwnego, że Ubisoft tworzy następne gadżety. Tym razem do fanów i kolekcjonerów trafi olbrzymia figura.

Świetne pierwsze oceny Assassin's Creed Odysey

 
Pod nazwą Assassin's Creed: Odyssey - Alexios Legendary Edition znajdziemy statuę Alexiosa, którą skrywać będzie specjalnie przygotowane olbrzymie pudło. Niestety figura została wyprodukowana w ilości 1900 sztuk i wyceniona na 749 dolarów, czyli około 2793 złote. Jak zobaczycie na poniższym materiale, Alexios został zaprezentowany po pokonaniu Meduzy. Na podstawce, stylizowanej na charakterystyczną głowę z włosami z węży, postawiono bohatera, a całość została wykonana z żywicy.
 
Ta efektowna statua mierzy dokładnie 68 cm i wykonana jest z dbałością o każdy element, nawet najdrobniejszy. Zobaczyć można przepiękne zdobienia, poszarpaną pelerynę i dosłownie każdy nit i zapięcie, nie wspominając o świetnie wyglądającym hełmie. Jeżeli więc macie na zbyciu kilkanaście dolarów to warto zadbać o to aby taka figura stanęła na półce. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama