dodano: 2020-12-08 06:00:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

On znów to zrobi! Legenda. Wizjoner... Tak, Josef Fares pojawi się na TGA 2020 i zaprezentuje nową grę swojego studia It Takes Two!

Autor: AnoX
19°
0
On znów to zrobi! Legenda. Wizjoner... Tak, Josef Fares pojawi się na TGA 2020 i zaprezentuje nową grę swojego studia It Takes Two!
Josef Fares, szef studia Hazelight Studios oficjalnie pojawi się na gali nagród The Game Awards 2020, gdzie pokaże swoją nową grę It Takes Two!
 
Gala The Game Awards 2020 zbliża się wielkimi krokami, tymczasem Geoff Keighley potwierdził na Twitterze, że swoją obecność na gali potwierdził Josef Fares.
 
 
Reżyser, wizjoner oraz bezkompromisowy mężczyzna o jakżeż szczerym uśmiechu ponownie pojawi się na tym wydarzeniu, gdzie tym razem będzie mógł zademonstrować jak w akcji prezentuje się It Takes Two!
 
Już na dniach podczas The Games Awards 2020 będziemy mogli poznać wiele ciekawych projektów, a wśród nich znajdziemy nie tylko It Takes Two, ale także chociażby nowego Dragon Age'a.
 
Tradycyjnie możemy liczyć na jakieś wielkie show Josefa Faresa, choć tym razem z pewnością będzie się pilnował. Oby tylko znów musi nie wyrosło ego ścigające ego Hideo Kojimy, w końcu pozostanie mu tylko błąkanie się po Death Stranding.
 
 
It Takes Two ma mieć premierę w 2021 roku. Gra zapewne dostępna będzie w abonamencie EA Play.
 

Tagi: , , , , gameplay, wideo, trailer,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama