dodano: 2020-09-17 06:00:01

Opinia o PlayStation 5 Showcase - Jak chytrze ukryć masę negatywnych informacji...

Autor: AnoX
Opinia o PlayStation 5 Showcase - Jak chytrze ukryć masę negatywnych informacji...
61°
0

Jesteśmy już po wydarzeniu PlayStation 5 Showcase oraz... publikacji wielu smutnych informacji. Zapraszam do opinii dotyczącej nowego show Sony.
 
Japońska korporacja po części nastawiła nas na to co się za jakiś czas stanie oraz czego się możemy spodziewać, wbrew pozorom jednak doczekaliśmy się nieco bardziej rozbudowanej imprezy, która... okazała się solidna.
 
Zapoznaj się także z: Birding Simulator to nowa propozycja T-Bull S.A.! Na co postawiła spółka tym razem? Co zaoferuje graczom nowy projekt?
 
Trzeba przyznać, że firma sprawnie przeprowadziła cały proces prezentacji, oferując nam możliwość szybkiego zapoznania się z wieloma materiałami oraz tytułami, które w różnym stopniu oferowały nam nowości. Nie było wielu przerw, te które były obecne zostały przeprowadzone ze stylem i rozmachem, natomiast całość spójnie wypadała razem.
 
Tytuły niestety nie zaskoczyły nas specjalnie, no może poza jednak dość zaskakującą zapowiedzią Hogwart Legacy, niemniej całą resztą znaliśmy i tak naprawdę niczego interesującego, świeżego nie otrzymaliśmy przez co całość... szybko sporą ilość osób znudziła. Z racji, że nie miałem wysokiego nastawienia spodziewałem się... nawet czegoś gorszego. W efekcie czuję się generalnie zadowolony, choć bez dwóch zdań całość przebiegła w solidnym tempie. Szkoda, że wśród wielu wieści zdecydowano się wiele innych skryć....
 
 

 
Nowa podwyżka cen sprawia, że całe wydarzenie zdecydowano traciło swoją wartość. To była dobra impreza, jednakże obecnie wiemy, że mamy w tym wypadku do czynienia mieliśmy z przykrywką wobec absolutnie dramatycznych ogłoszeń. 2300 złotych za samą konsolę PlayStation 5 plus 350 złotych za choćby jedną grę to podstawa, która stanowi już problematyczną barierę dla wielu z nas. Spore koszty dodatków, trudne do rozwikłania oznaczenia platform docelowych gier, kombinacje słowne i masa chaosu ukryta wokół zamówień przedpremierowych.
 
Dobór tytuł będzie obecnie jeszcze jeszcze ostrzejszy, co być może wykorzystają twórcy niezależny, przed którymi otwierają się nowe możliwości....
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama