dodano: 2020-06-01 20:00:02

Over the Alps z darmową aktualizacją zatytułowaną Kings of the Mountain z datą premiery i zwiastunem

Autor: agusia16
Over the Alps z darmową aktualizacją zatytułowaną Kings of the Mountain z datą premiery i zwiastunem
10°
1

Over the Alps: Kings of the Mountain to darmowa aktualizacja do Over the Alps, w której przejmujemy kontrolę nad  Annie Taylor. Premiera w czerwcu.
 
Over the Alps, przygodowa gra narracyjna, dzieło niezależnego Stave Studios, wkrótce powiększy się o darmową aktualizację, która wzbogaci antologię Over the Alps. Over the Alps: Kings of the Mountain zadebiutuje na Steam w darmowej wersji jeszcze w czerwcu. Wraz z ogłoszeniem premiery dodatku w postaci aktualizacji, twórcy zaprezentowali filmowy zwiastun. 
 
Świat przygodówek#4 - Over the Alps, Those Who Remain, Cube Escape
 
Będzie to zupełnie nowa historia, która rozgrywać będzie się tuż przed wybuchem II wojny światowej, w sierpniu 1938 roku. Świat obiega wiadomość, że wojna wisi w powietrzu, że jest już na horyzoncie. W grze wcielamy się w kobietę, Annie Taylor, brytyjskiego szpiega, która opuszcza wygodny i w miarę spokojny Paryż, by zająć się ważnym zadaniem w Berlinie. Misja naszej bohaterki nie będzie łatwa, bowiem przyjdzie jej do Grand Prix Szwajcarii, zmierzyć się w nim z nazistami, a może nawet całkowicie zniknąć z widoku, stać się niewidoczną i nieuchwytną. 
 
Darmowa aktualizacja zadebiutuje na Steam 12 czerwca 2020 roku
 
Over the Alp - karta na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-06-03 13:06:41

Fajna tematyka i od razu przypomnial mi sie film komedia pt. chyba to był Wielki Wyścig co roznymi pojazdami wlasnj konstrukcji scigano sie na potege :)

Reklama
Reklama