dodano: 2021-04-16 18:00:01
PCNSH

OXENFREE II: Lost Signals, zwiastun i karta na Steam. Nadciąga kontynuacja przygodówki ze zjawiskami paranormalnymi

OXENFREE II: Lost Signals, zwiastun i karta na Steam. Nadciąga kontynuacja przygodówki ze zjawiskami paranormalnymi
0

OXENFREE II: Lost Signals, zwiastun i kart na Steam. Nadciąga kontynuacja przygodówki stworzonej przez Night School Studio, ze zjawiskami paranormalnymi. 

Night School Studio już oficjalnie ogłosiło kontynuację Oxenfree, przygodówki ze zjawiskami nadprzyrodzonymi, która swoją premierę ponad pięć lat temu, w styczniu 2016 roku. Bardzo dobrze przyjęta, narracyjno - eksploracyjna gra przygodowa, której zagadki skupiały się na łapaniu fal radiowych, a dzięki nim kontaktowania się ze światem duchów, będzie miała swój ciąg dalszy.

Deweloper, znany z takich gier jak Afterparty czy Next Stop Nowhere, tym razem wraz ze studiem MWM Interactive, mającego na swoim koncie wydanie przygodówki w klimacie horroru Mundaun, War Remains: Dan Carlin Presents an Immersive Memory i Chained: A Victorian Nightmare, przygotowuje dla graczy kolejną część gry, która ponownie przeniesie graczy w klimat łączący narracyjną przygodę z mrokiem znanym z horrorów. 

Przeczytaj również: Deponia: The Complete Journey, Ken Follett's The Pillars of the Earth oraz The First Tree za darmo na Epic Games Store

W OXENFREE II: Lost Signals, które rozgrywać się ma pięć lat po wydarzeniach z części pierwszej ponownie przejmujemy kontrolę nad żeńską protagonistką o imieniu Riley. Młoda kobieta po latach wraca do miasteczka Camena, by po raz kolejny przyjrzeć się zdarzeniom, które kiedyś miały tu miejsce. Ponownie wyposażona w radio, dzięki któremu może przenosić się między wymiary, spróbuje zbadać tajemnicze sygnały, mocniej się im przyjrzeć. Wkrótce przekona się, że to co odkryje, przekroczy jej najśmielsze wyobrażenia. 

Night School Studio nie ogłosiło jeszcze oficjalnej daty premiery, a nawet przybliżonej. Zaprezentowany został jedynie zapowiadający grę zwiastun. OXENFREE II: Lost Signals można już także dodawać do listy życzeń na platformie Steam.

Gra zadebiutuje na komputerach osobistych PC na Steam, a także na konsolach Nintendo Switch. 

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama