dodano: 2020-02-12 21:00:01
PS4PS4 PRO

Paper Beast doczekało się ujawnienia nadchodzącego trybu sandbox

Autor: AnoX
Paper Beast doczekało się ujawnienia nadchodzącego trybu sandbox
14°
0

Paper Beast doczekało się ujawnienia zupełnie nowej, dużej rzeczy w rozgrywce, dzięki której możemy skorzystać z trybu sandbox z dużą ilością swobody.
 
Eric Chahi wraz ze studiem Pixel Reef wprowadziły wczoraj sporą aktualizację do swojej gry Paper Beast, dzięki której gracze mogą samodzielnie kształtować obraz świata przedstawionego.
 
Fani wirtualnej rzeczywistości będą mogli skorzystać z trybu sandbox, dzięki któremu staniemy się bożkiem mogącym kształtować praktycznie wszystko co dostrzegamy.
 
Bazując na kontrolerach ruchowych staramy się aktywnie zmieniać pozycję poszczególnych elementów, będziemy mogli kreować odmienne zachowania papierowych zwierząt, poruszymy słońce i znacząco zmienimy cienie.
 
Czy Ubisoft tym razem lepiej rozpocznie nową generację konsol?
 
To własnie w tym modelu zabawy będziemy mogli na wiele sposób bawić się wielkimi przestrzeniami, które społeczność będzie mogła przekształcić w wyjątkowe lasy czy imponujące wąwozy, gdzie ciężko jest dostrzec daleko osadzonego słońca.
 
Produkcja prezentuje się efektownie, a połączenia zwierząt oraz roślin w takich warunkach będą starały się dostosować, ukazując naszym oczom zupełnie nową porcję atrakcji.
 
Paper Beast ma mieć premierę w pierwszym kwartale 2020 roku na PlayStation VR.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama