dodano: 2018-11-14 06:00:02
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Paris Eternal jedną z ośmiu drużyn w Overwatch League! Jest i Polak!

Autor: Uszaak
Paris Eternal jedną z ośmiu drużyn w Overwatch League! Jest i Polak!
12°
0

Organizacja DM-Esports poinformowała o nazwie paryskiej drużyny, która jako jedna z ośmiu będzie rywalizować w sezonie 2019 w Overwatch League. 

Paris Eternal wystąpi w globalnej lidzie esportowej  z drużynami reprezentującymi miasta. Nazwę oraz logo przedstawiono na specjalnej prezentacji w Paryżu. Barwy drużyny reprezentowane są w niebieskim, czerwonym, białym i złotym kolorze. Logo przedstawia znak nieskończoności na tle narodowego symbolu Francji, koguta galijskiego. 

 Michael „Mex” De Wit, menedżer Paris Eternal, powiedział: „Paris Eternal skupią się przede wszystkim na wygrywaniu i wynikach. Wierzymy, że nasz międzynarodowy skład jest gotowy odnosić sukcesy.

Ostatnimi czasy ogłoszono skład, w którym po raz pierwszy w Overwatch League wystąpi Polak - Karol „danye” Szcześniak. Pozostali zawodnicy:  Benjamin „BenBest” Dieulafait (Francja), Damien „HyP” Souville (Francja), Nicolas „NiCOgdh” Moret (Francja), Terence „SoOn” Tarlier (Francja), Finnbjörn „Finnsi” Jonasson (Islandia), Harrison „Kruise” Pond (Wielka Brytania), Roni „LhCloudy” Tiihonen (Finlandia) i George „ShaDowBurn” Gushcha (Rosja).Trenem zespołu został Julien „Daemon” Ducros.
 
Sezon Overwatch League 2019 startuje 14 lutego 2019.

Więcej informacji na Overwatch League.
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama