dodano: 2019-07-18 22:20:04
PCNSHXBOX

PAWARUMI od Manufacture 43 zagości także na XONE i NSH

Autor: AnoX
PAWARUMI od Manufacture 43 zagości także na XONE i NSH
0

PAWARUMI to produkcja francuskiego studia Manufacture 43, która po premierze na komputerach osobistych "przenosi się" na Xbox One i Nintendo Switch.
 
Nowa propozycja o przedstawiciel odrobinę zapomnianego gatunku strzelanek 2D, w których posługujemy się okrętem kosmicznym przemierzającym wszechświat i jego zakamarki.
 
KONKURS i recenzja Ancestors Legacy: Saladin's Conquest
 
Na sprzęcie Microsoftu oraz Nintendo będzie się można zapoznać z rozgrywką bazującym na systemie "Papier, Kamień, Nożyce", a co za tym idzie strzelać będziemy musieli z głową, aby osiągnąć odpowiednie wyniki.
 
Dynamicznej rozgrywce towarzyszy także efektowna oprawa audio-wizualna, dzięki której nasza zabawa przebiega jeszcze lepiej oraz efektowniej na wielu poziomach.
 
Tego typu produkcji nie ma obecnie zbyt wiele na rynku, zatem tym bardziej warto się zapoznać z tym co ma ten projekt nam do zaoferowania. Dzięki twórczym już niebawem przedstawimy Wam również nasze wrażenia dotyczące rozgrywki.
 
Narracyjno - detektywistyczne Night Call trafiło do sprzedaży
 
Daniel Borges, Manufacture 43 powiedział -  Nie ma tu żadnych boostów, amunicje, dodatki albo coś. Zachowaliśmy esencję niezbędną w shoot'em up'ach - strzelanie, uniki, wybuchy - i dodaliśmy do tego naszą własną mechanikę "Trinity". Ta prościutka dyrektywa naprawdę rozwiązująca problemy powodowanie koordynacją reakcji ręka-oko z systemem strzelania! -
 
- Nintendo Switch? Wersja Pawarumi obsługuje unikatowe cechy statku radości! [nawiązanie do Joy Conów - dop. red.] Wprowadziliśmy wsparcie dla Joy-Conów, które wykrywa kolor kontrolera i zapewnia w ten sposób specjalnie dostosowuje cyfrowe kombinacje barw! -
 
PAWARUMI jest już dostępne na komputerach osobistych, wersje na Xbox One oraz Nintendo Switch ukaże się już 24 lipca 2019 roku.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama