dodano: 2019-10-09 18:00:08

Pierwsze październikowe informacje od Forever Entertainment

Autor: agusia16
Pierwsze październikowe informacje od Forever Entertainment
0

Pierwsze październikowe wiadomości od rodzimego Forever Entertainment to między innymi zbliżająca się premiera horroru Dark Veer na platformie dystrybycji cyfrowej Steam. 
 
Wpis zaczynamy od kolejną growej imprezy, w której przedstawiciele Forever Entertainment mieli okazję wziąć udział. Tym razem było to TechCrunch w San Francisco, gdzie twórca i wydawca gier pokazywał gry znajdujące się w ich portfolio. 
 
Forever Entertainment z wrześniowymi informacjami po raz drugi
 
W październikowej ofercie studia, nie mogło rzecz jasna zabraknąć propozycji growych, które zaczynamy od zbliżającej się premiery przygodowego horroru w retro stylu, stworzonego przez HANNMADE Studios, wydanego przez Forever Entertainment S. A.,zatytułowany: Dark Veer, który zadebiutuje na Steam 24 października.
 
W grze wcielamy się w małe dziecko, które musi spędzić noc samotnie, bowiem jest rodzic pracuje na nocną zmianę. Nocna, ciemna i straszna rzeczywistość i dziecięca wyobraźnia kreuje straszne wizje.
 
Dark Veer będzie dostępny na Steam już w tym miesiącu, a póki co można grę dodawać do listy życzeń na Steam. 
 
Karta gry na Steam
 
 
 
Kolejne, tym razem październikowe wieści od Forever Entertainment kończymy premierą Sparkle 3 Genesis, która zadebiutowała na Nintendo Switch, tym razem w Japonii.
 
W grze przenosimy się w surrealistyczny świat oceanu, w którym rozpoczyna się proces ewolucji. Zaczynając grę jako niewielka plamka, stopniowo przemieniamy się w cudowną iskierkę. Na naszych oczach dokonuje się ewolucyjny przeskok. 
 
Odwiedź stronę
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama