dodano: 2019-10-23 20:00:10

Jeszcze październikowe wieści od rodzimego Forever Entertainment

Autor: agusia16
Jeszcze październikowe wieści od rodzimego Forever Entertainment
13°
0

W końcówce października prezentujemy po raz kolejny pakiet informacji od rodzimego dewelopera i wydawcy, Forever Entertainment. Co nowego nas czeka?
 
Wpis zaczynamy od udziału Forever Entertainment w Paris Game Week, który odbędzie się w dniach od 29 do 31 października i na którym studio zaprezentuje nową wersję Rise Eterna na Nintendo Switch. 
 
Recenzja Agony
 
Pozostając dalej przy konsoli Nintendo Switch, informujemy, iż przygodowy horror, w którym wcielamy się w dziecko, które musi samotną i przerażającą noc w domu, zatytułowany Dark Veer jest już dostępny w przedsprzedaży na Nintendo Switch
 
Kup w przedsprzedaży na Nintendo Switch
 
 
Forever Entertainment zachęca także do obserwowania ich portali społecznościowych, na których już niebawem pojawią się informacje na temat Panzer Dragoon: Remake. Wkrótce pojawić się mają także nowe wiadomości dotyczące Fear Effect Reinvented.
 
 
Dzisiejsze informacje kończymy debiutem horrory Agony, autorstwa Madmind Studio na konsoli Nintendo Switch. Gra, która zabiera graczy do piekła, miejsca, które ma kilka poziomów, jest pełne grozy, brutalności, gore i okrucieństwa. Miejsca, które jest domem Czerwonej Bogini, z którą przyjdzie się nam spotkać. 
 
Agony to gra nastawiona na strach, akcję i klimat grozy, projekt, który do tej pory dostępny był na PC, Xbox One i PlayStation 4, już za kilka dni, bo 31 października będzie także dostępny na Nintendo Switch. 
 
Agony na Steam
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama