dodano: 2019-04-05 07:00:02

PC Gaming Show 2019 - Poznaliśmy datę konferencji z grami na PC!

Autor: AnoX
PC Gaming Show 2019 - Poznaliśmy datę konferencji z grami na PC!
13°
0

PC Gaming Show 2019 to kolejna edycja show, podczas którego możemy zobaczyć i posłuchać o nowych grach na komputery osobiste (PC). Kiedy się odbędzie konferencja?
 
Najnowsza konferencja skierowana przede wszystkim dla PC-towych graczy odbędzie się 10 czerwca o godzinie 19:00, czyli w niezłym czasie dla nas. W końcu to forma bardzo atrakcyjna, co trochę nie dziwi. W końcu to na Starym Kontynencie komputery osobiste cieszą się większym zainteresowaniem.
 
Wydarzenie w tym roku może przynieść nam jakieś ciekawe zapowiedzi, z resztą wiele firm może nas zaskoczyć nie tylko konwersjami, ale także ogłoszeniami związanymi z ekskluzywnością na danych platformach. wojna w tej kwestii ostatnio trwa, pytanie brzmi jak długo ;)

Monitory - zobacz na Ceneo.pl

Zeszłoroczne wydarzenie okazało się lepsze niż poprzednie, choć zdecydowano przebiegło ono zbyt długo, przez co można było ostatecznie czuć dość duże niezadowolenie. Szczególnie, że wtedy również rozpoczęła się głośniejsza i bardziej efektowna konferencja. 
 
Póki co nie wiemy prawie nic o tym wydarzeniu, jednakże możemy sobie zapisać chociażby datę. Miejmy nadzieję, że doczekamy się tym razem jeszcze większej spektakularności oraz dynamiki, aby nie odczuwać zmęczenia i frustracji. 
 
PC Gaming Show 2019 odbędzie się 10 czerwca 2019 roku o godzinie 19:00 (naszego czasu).
 

Komentarze (0):
Reklama