dodano: 2021-09-13 20:00:01
PC

Penko Park, przygodówka z fotosafari, z bezpłatną aktualizacją The Shivering Crypts na Steam

Penko Park, przygodówka z fotosafari, z bezpłatną aktualizacją The Shivering Crypts na Steam
10°
0

Penko Park, dziwaczna, acz urocza przygodówka z fotosafari, stworzona przez studio Ghostbutter i Secret Mode z bezpłatną aktualizacją na platformie Steam.

Penko Park, bardzo nietypowa przygodówka, określana jako przygoda z fotosafari, stworzona przez utalentowany zespół rodzeństwo Konstantina i Elenor Kopka, tworzących nieco upiorne, ale zarazem słodkie gry, ma teraz wydawcę w postaci studia Secret Mode. Gra dzięki temu zyskała sporą darmową aktualizację na Steam o tytule The Shivering Crypts. Mogą pobrać ją za darmo wszyscy gracze, którzy posiadają wydane w 2020 roku Penko Park na Steam. 

Duża aktualizacji nie bez powodu nazwana jest dużą, bowiem znajdziemy w niej sporo zmian. Gracze maja do dyspozycji zupełnie nowy poziom, ponad 40 nowy potworów, nowe narzędzie i przedmioty. Dodatkowo pojawiają się także nowe stroje i kolekcjonerskie przedmioty, ciekawe sekrety do odkrycia, wiele języków (niestety brak polskiego), pełna wsparcie dla gamepada. Jednocześnie twórcy wprowadzili także dużo usprawnień, poprawiona także pewne błędy. 

Penko Park to wyjątkowa, niecodzienna gra, w której przenosimy się do tytułowego parku, w którym mieszkają przedziwne, trochę straszne, a trochę dziwaczne istoty - zwierzaki. Naszym zadaniem jest robienie im zdjęć, dokumentowanie ich w taki właśnie, fotograficzny sposób. 

Przeczytaj również: Night in the Woods, nagradzana gra przygodowa, z tajemnicą w tle zadebiutowała także na iOS

Byliśmy przyciągnięci niesamowitym stylem graficznym Elenor i 100% pozytywnymi ocenami użytkowników na Steamie Penko Park . Co za nieodkryty klejnot! - powiedział James Schall, dyrektor ds. publikacji w Secret Mode. - Skontaktowaliśmy się, aby zapytać, czy potrzebują pomocy, i tak się złożyło, że pracowali nad aktualizacją The Shivering Crypts, więc partnerstwo miało sens. Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że Ghostbutter jest najnowszym członkiem rodziny trybu tajnego.

Główny programista i muzyk Ghostbutter, Konstantin Kopka, dodał: Jesteśmy małym zespołem, więc współpracując z Secret Mode jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości pokazania Penko Park szerszej publiczności. Zespół był znakomity, bardzo pomocny i jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że możemy z nim współpracować, aby sprawić, by Penko Park odniósł sukces.

Gra dostępna w wersji na komputery osobiste PC na platformie Steam.

Karta gry na Steam


źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Komentarze (0):
Reklama
Reklama